Preporuke servisa računala u Zg?

poruka: 19
|
čitano: 21.094
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Preporuke servisa računala u Zg?
Ovako, staro računalo mi je počelo umirat, kupujem sebi novo no volio bih odnijet negdje na dijagnozu kvara i eventualni popravak pa ga ostavit starcima... Koji servis je najbolji i da imaju pristupačne cijene same dijagnostike kvara? Hvala!

P.S. Što se tiče samog kvara, događa se više stvari tako da nemogu točno pretpostavit šta je, neki dan mi se obrisao korisnički račun pa je zvuk malo štekao, sad mi se zadnjih par dana monitor vraća u stand by totalno random i jedino reset pomaže. Dalo bi se pretpostaviti da je grafička, no tko zna...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Preporuke servisa računala u Zg?
FFdreamer kaže...
Ovako, staro računalo mi je počelo umirat, kupujem sebi novo no volio bih odnijet negdje na dijagnozu kvara i eventualni popravak pa ga ostavit starcima... Koji servis je najbolji i da imaju pristupačne cijene same dijagnostike kvara? Hvala!

P.S. Što se tiče samog kvara, događa se više stvari tako da nemogu točno pretpostavit šta je, neki dan mi se obrisao korisnički račun pa je zvuk malo štekao, sad mi se zadnjih par dana monitor vraća u stand by totalno random i jedino reset pomaže. Dalo bi se pretpostaviti da je grafička, no tko zna...

adm?

13 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuke servisa računala u Zg?
FFdreamer kaže...
Ovako, staro računalo mi je počelo umirat, kupujem sebi novo no volio bih odnijet negdje na dijagnozu kvara i eventualni popravak pa ga ostavit starcima... Koji servis je najbolji i da imaju pristupačne cijene same dijagnostike kvara? Hvala!

P.S. Što se tiče samog kvara, događa se više stvari tako da nemogu točno pretpostavit šta je, neki dan mi se obrisao korisnički račun pa je zvuk malo štekao, sad mi se zadnjih par dana monitor vraća u stand by totalno random i jedino reset pomaže. Dalo bi se pretpostaviti da je grafička, no tko zna...

Prije napajanje..

Cemetary gates
16 godina
offline
RE: Preporuke servisa računala u Zg?
FFdreamer kaže...
Ovako, staro računalo mi je počelo umirat, kupujem sebi novo no volio bih odnijet negdje na dijagnozu kvara i eventualni popravak pa ga ostavit starcima... Koji servis je najbolji i da imaju pristupačne cijene same dijagnostike kvara? Hvala!

ja ti preporučam zel-cos barem po cijeni i stručnosti. Dijagnostika laptopa me koštala 123 KN...(100+PDV). Inače to ti je servis od mikronisa koliko sam informiran.

Bolje 5 do 12 nego ni jedna poslije 1! :)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuke servisa računala u Zg?

Isprobao sam više servisa diljem Zagreba i najzadovoljniji sam sa Autronic-om na Savici... pogledaj si malo na www.autronic.hr

13 godina
neaktivan
offline
Preporuke servisa računala u Zg?
U adm su mi rekli 1 radni sat dijagnostike u servisu je 123 kn, mene je strah da nebi ispalo 10 sati pa da mi naplate više nego što samo računalo vrijedi lol...

P.S. Primijetio sam da kad se dogodi ovaj ''blackout'' i resetiram računalo, nekad počne neki vrag tulit kao hitna pomoć unutra, pretpostavljam da je napajanje? Znalo je ono i prije tulit svake prijestupne... Ponovni reset jednom-dvaput vrati windowse...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Preporuke servisa računala u Zg?
FFdreamer kaže...
U adm su mi rekli 1 radni sat dijagnostike u servisu je 123 kn, mene je strah da nebi ispalo 10 sati pa da mi naplate više nego što samo računalo vrijedi lol...

P.S. Primijetio sam da kad se dogodi ovaj ''blackout'' i resetiram računalo, nekad počne neki vrag tulit kao hitna pomoć unutra, pretpostavljam da je napajanje? Znalo je ono i prije tulit svake prijestupne... Ponovni reset jednom-dvaput vrati windowse...

Mene nije nikead preko 150kn ispala dijagnostika a imao sam škakljiv problem.

Novo napajanje je odumiralo i nije se moglo skuzit sto je tocno dok nije vrisnulo skroz

 

Mislim da ti nece naplatiti puno

12 godina
offline
Preporuke servisa računala u Zg?

preporučam Optioffice servis u Slovenskoj ulici (Ilica,smjer črnomerec,ulica lijevo kod Ilice 190 cca).. više puta sam nosio razne stvari njima i uvijek sve OK - brzi i korektni

Ayee!
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Preporuke servisa računala u Zg?

Riješen problem.

Može se tema zaključati.

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.7.2015 13:28 (Rakun).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Preporuke servisa računala u Zg?

Ne jos, mene zanima isto to ali da netko radi reballing procesora.
servis racunala zagreb ?

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.7.2015 12:54 (Darko1098).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuke servisa računala u Zg?

zel-cos ti radi reball...

14 godina
neaktivan
offline
Preporuke servisa računala u Zg?

Pozdrav

 

Imam problema sa računalom i prilično sam siguran da je problem u matičnoj. Nikad mi nije trebao servis za računalo, pa zato i tražim pomoć ovdje. Trebao bi mi neki servis u Zagrebu koji bi mi mogao provjeriti što nije u redu.

Nadam se da ćete imati neki dobar servis za preporuku.

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Preporuke servisa računala u Zg?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Preporuke servisa računala u Zg?
Helloouu

ne znam gdje da pitam pa ću ovdje...

Zanima me gdje u ZG ima servis laptopa a da su ok? da ne deru cjenama itd.? Laptop mi ne reagira na 20% tipkovnice (2, razmak, Y, M, i još par tipki) samo od jednom, a kada pritisneš CAPS LOCK i jos par tipki daje čudan zvuk kao da je u nekom programu....a hvala bogu garancija istekla...

Imam HP 15-ac002nm M9G93EA
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Preporuke servisa računala u Zg?
Zar nitko??
 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Preporuke servisa računala u Zg?
Miki_16 kaže...
Zar nitko??

Znam da je RAM Servis kvalitetan.

16 godina
offline
Re: Preporuke servisa računala u Zg?

Zel-Cos nije skup... Svojevremeno je cijena dijagnostike bila 100 kn + PDV.

Bolje 5 do 12 nego ni jedna poslije 1! :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.4.2017 14:01 (mali.ivica87).
14 godina
online
Re: Preporuke servisa računala u Zg?
mali.ivica87 kaže...

Zel-Cos nije skup... Svojevremeno je cijena dijagnostike bila 100 kn + PDV.

Nije skup, ali nije ni kvalitetan. Ima takvih horor priča po forumima ako se malo pogleda da je to strašno. Pametnome dovoljno.

12 godina
offline
Preporuke servisa računala u Zg?
kontaktirala sam Ram servis i ne traze ni lipe za zamjenu samo cu platiti tipkovnicu 180kn sto je ok!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice