Presnimavanje i preženje dvdova

poruka: 17
|
čitano: 3.571
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Presnimavanje i preženje dvdova

U kompu imam dva dvd-rw uredaja jedan je nec a drugi je lg h55l i sa njim imam problem to da se svaki puta jedan do jedan ipo mjesec uspori snimanje ja stavim da se snima dvd na 8x i moram cekat umjest 7-8 min koliko mu treba da snimi kada dobro radi , ja moram cekat 10-15 min. Lg je stavljen na master a nec na slave. Maticna mi je Gigabyte  GA-965P-S3. Ljudi pomoc.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Presnimavanje i preženje dvdova

Nema tu pomoći, rade li ti DVD-ovi koji se "usporeno snimaju"? Imaš najvjerojatnije problema sa optičkim medijima. Koje koristiš za presnimavanje? Probaj flashat novi 1.05 firmware za svoju pržu. LG service

15 godina
neaktivan
offline
Presnimavanje i preženje dvdova

vec sam flasho na 1.5 verziju i probo sam vadit jumper i nista .

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.6.2008 17:28 (vedrann).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Presnimavanje i preženje dvdova

Koji mediji? I kojom brzinom ih onda na kraju prži? Koji softver, jesi probao drugi Nero?

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.6.2008 18:16 (tutix).
15 godina
neaktivan
offline
Presnimavanje i preženje dvdova

mediji su kvark,traxdata ,sony,philips,verbatum,imation ....,a software je nero Nero 8 Ultra  version 8 3 2 1,probo sam vise verzija nera

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.6.2008 18:27 (vedrann).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Presnimavanje i preženje dvdova

Przilica ti ima problema s doticnim tipom medija za snimanje probaj promjeniti proizvodjaca

 

16 godina
neaktivan
offline
Presnimavanje i preženje dvdova

Sa svim tipovima ????? Nemoguće.

Kublach
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Presnimavanje i preženje dvdova

Imao sam isti problem, samo sa Asusovim DVD pržilicama.

Kako sam procitao u BUG-u, netko je napisao da se poveca paging file (virtualna memorija), jer zbog nekoga razloga se uspori snimanje ako nema dovoljno virtualne memorije.

Ja sam svoju stavio na 3370Mb i nemam više problema.

Probaj pa javi!

Neophyte
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Presnimavanje i preženje dvdova
Ja imam Pioneerovu i uvijek snimam na 4x jer kad stavim na veću brzinu moram čekati po par minuta da krene snimanje.
I'm writing my will, on a three dollar bill
15 godina
neaktivan
offline
Presnimavanje i preženje dvdova

Ljudi problem je rijesen nisam imo drugoga izbora pa sam izbacio nec.sad snimim dvd na 16X za 4-5 min.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.6.2008 16:04 (vedrann).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Presnimavanje i preženje dvdova

Ljudi molim vas za pomoc,imao sam nero 7.5 rezalo mi je  katastrofalno sporo,sad sam istalirao nero 8,i opet isto,malo pre sam bio kod prijatelja njemu reze za osam minuta,meni je malo pre rezalo od dvd na dvd cak sat i po,i ako imam dve vratice za dvd i obe ih koristim.Molim za pomoc,pozdrav sa kosova

dince
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Presnimavanje i preženje dvdova

Vedrane,Vidim da si imao problem slican meni,stim sto bih se ja slozio da meni reze za 15 minuta,meni reze jedan sat jedan dvd a isto imam kao ti dva dvd-ja,rezem  na 8x,zamolio bih te da mi pomognes.Imao sam nero 7.5 mislio sam da je problem u njemu,sad sam istaluirao osmicu jso grdje,sta si ti to izbrisao nec? ne razumem.
De pomogni mi,u zurbi sam velikoj sa presnimavanjem,a ovo mi jede zivce po sat vremena reze .Unapred zahvalan

dince
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Presnimavanje i preženje dvdova

Još nije zgorega za pogledati u Device manageru postavke IDE (ili kakvih već imate) kanala da se slučajno nije prebacio sa ultra DMA na PIO mod. To se znalo dešavati iz nekog nepoznatog ralzoga i onda se jako uspori brzina snimanja.

15 godina
neaktivan
offline
Presnimavanje i preženje dvdova

A gde se nalaze te postavke,u racunaru ili u nero,ako bih hteo da mi pojasnis,jer ja sam tek sad poceo raditi sa nerom,a potrebno mi je puno presnimavanjka,a ovo mi jede zivce.Molim na odgovor

dince
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Presnimavanje i preženje dvdova
vedrann kaže...

U kompu imam dva dvd-rw uredaja jedan je nec a drugi je lg h55l i sa njim imam problem to da se svaki puta jedan do jedan ipo mjesec uspori snimanje ja stavim da se snima dvd na 8x i moram cekat umjest 7-8 min koliko mu treba da snimi kada dobro radi , ja moram cekat 10-15 min. Lg je stavljen na master a nec na slave. Maticna mi je Gigabyte  GA-965P-S3. Ljudi pomoc.

 tu ti je odgovor na tvoje pitanje ispod...znači drugu pržilicu je čovjek maknuo i sad radi kako treba.
Dince kaže...

Vedrane,Vidim da si imao problem slican meni,stim sto bih se ja slozio da meni reze za 15 minuta,meni reze jedan sat jedan dvd a isto imam kao ti dva dvd-ja,rezem  na 8x,zamolio bih te da mi pomognes.Imao sam nero 7.5 mislio sam da je problem u njemu,sad sam istaluirao osmicu jso grdje,sta si ti to izbrisao nec? ne razumem.
De pomogni mi,u zurbi sam velikoj sa presnimavanjem,a ovo mi jede zivce po sat vremena reze .Unapred zahvalan

 to se događa i mojem prijatelju na laptopu...negdje sam na forumu pročitao, da je pržilica gotova ili je pri kraju.

sad više nisu ni tako skupe...kreću se oko 200-250 kn cca. 30-35 €
Moj laptop:HP Compaq 6715b, Sempron 3600+
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.8.2008 17:20 (mali.ivica87).
15 godina
neaktivan
offline
Presnimavanje i preženje dvdova

ma moj pc je nov,ima dva meseca kako sam ga kupio,i nemoze biti nikako pri kraju.
Moze li mi neko pomoci da resimo ovaj problem,jer imam 80 vdijeva za presnimavanje,i to treba za tri dana presnimiti,a ovako jedan dvd skoro sat,necu ih presnimiti za dva meseca.
Unapred  Zahvalan

dince
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Presnimavanje i preženje dvdova

I Ako skoro niko nije hteo da mi pomogne,evo reci cu kako sam problem resio,reci cu zbog toga,da ne naleti neko ovde sa istim problemom kao ja,pa da mu moj savet pomogne.
prebacio sam samo djampere i sad je sve ok,i nemogu sam da verujem sad,da tako brzo reze.
Pozdrav

dince
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice