Probel nakon paljenja pca nesto se skurilo

poruka: 5
|
čitano: 1.328
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Probel nakon paljenja pca nesto se skurilo

Komp se prvo sam od sebe izgasio navodno jer je mater bila oko kompa nesto.. Nakon toga se nije palio niti se ventovi nisu zavrstili niti je svjetlila lampica na maticnoj pa san odspojio i ponovno spojio kabele i isao upalit komp nakon cega se vent zavrtio pa je doslo do zvuka struje i ja san na brzinu izvukao kabel iz struje, nakon cega je zasmrdilo nesto iz kompa.. Jel mi moze ikako neko objasnit sta se dogodilo i sta je sve otislo na komp mislim napajanje sigurno jel moguce da je povuklo jos sta?
Hvala

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.6.2016 18:51 (sLim95).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Probel nakon paljenja pca nesto se skurilo

Mislim najprije da je napajanje crknulo ali opisujići svoj problem da ti se zadimilo ili zasmrdilo može i da je Matična Ploča crrknula i još neš sa njom sad ti jedino mogu savjetovati probaj zamjenit napajanje i molit se bogu da je samo ono crklo jer ak sve uspiješ upalit onda će sve bit ok barem jedno vrijeme , ak Još mogu pomoći samo piši pa ćemo vidjet šta dalje.Pozz Dalibor

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Probel nakon paljenja pca nesto se skurilo

Da napajanje nije ni upitno... Koliko je realno da su mi otisli i maticna i proc i graficka?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Probel nakon paljenja pca nesto se skurilo
sLim95 kaže...

Da napajanje nije ni upitno... Koliko je realno da su mi otisli i maticna i proc i graficka?

Sve će se vidjeti. Ako je grafička, PC će bootati, ali bez slike, ako je CPU, neće bootati.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
14 godina
offline
Re: Probel nakon paljenja pca nesto se skurilo

Odi najbolje do nekog servisera pa nek on pogleda jel još moglo šta   crrknuti ako ti nije puno 50 100 kn za dijagnostiku kvara na pc to je zasad po meni najbolje riješenje. Dalibor

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice