Problem aa Pinnacle tv karticom????

poruka: 3
|
čitano: 2.172
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa Pinnacle tv karticom????

Pozdrav svima !!Evo o čemu se radi,prije mjesec i pol kupio sam Pinnacle PCTV DVB-T PCI karticu sa daljinskim..Kartica je radila super na Visti ultimate x86 i bio sam jako zadovoljan sa istom..Neadvno sam instalirao Vistu ultimate x64 (prije tjedan dana) i od tada imam problem sa spomenutom karticom a koju nikako nemogu natjerati da proradi..

Instalacije protekne bez ikakvih problema,i kada kliknem na ikonicu Pinnacle Tv center pro da pokrenem program iskoči mi prozorčić sa porukom "PMCLoader.exe has stopped working",a nakon toga drugi prozorčić sa porukom .NET Framework 2.0 is not installated!Please insall.NET Framework 2.0!

 

I tako ja skinem NET Framework 2.0 i počnem instalaciju,a nakon par trenutaka mi iskoči poruka o nekompatibilnosti NET Frameworka sa mojim OS-om!!!???

Mršti se

 

Svaka pomoć ili savjet dobro došli....

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.6.2008 22:09 (čistač).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem aa Pinnacle tv karticom????

Evo ti napomena s njihove stranice:

 

TVCenter Pro is only available for Windows XP or Windows Vista 32 bit (beta software for Windows Vista 64 bits available for specifi products)

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem aa Pinnacle tv karticom????

Hvala na brzom odgovoru!!!!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice