Problem sa blue Screen

poruka: 6
|
čitano: 2.074
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Problem sa blue Screen

Caos svima danas sam igrao jednu igru na racunaru! i nakon nekog vremena izaslo mi blue screen sreca pa imam blue Screen Viewer.. Usliko sam dvije slike sta je problem ali ja nzm.. Zaista sta moze biti octistio sam racunar od spajvera update sam sve drivere racunar nema nikakvih drugih osim ovo danas molim za pomoc ili dali je netko imo ovaj problem..

Deki suga
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Problem sa blue Screen

Bok,

 

Može više stvari biti problem pa treba rasčlaniti gdje je i što je.

1. Može biti da je korumpirana neka datoteka windowsa - jedni od alata su HDTune ili HD Sentinel - skreniraj Disk.

2. Nekompatibilni driveri chipseta, grafike itd. - desni klik na "my computer" - Device Manager (da li neka od komponenti sa popisa ima žuti trokutić pored slike-imena)

3. Neispravnost hardvera (ram, hdd, gpu) - jedni od alata za provjeru su memtest, eurosoft pc check

4. Instalirani antivirusni program - može bloikirati neki proces windowsa

 

 

Pitanja:

- Da li si nedavno instalirao Windowse?

- Da li si mijenjao neku komponentu?

- Da li si pustio neki update?

 

 

Preporučam da obaviš testiranja i objaviš rezultate ovdje, više ne možemo dijagnosticirati jer nemamo dovoljno informacija.

 

 

 

Lijep Pozdrav

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa blue Screen

Caos druze da sto se tice ovih pitanja i to sto si naveo sve sam proverio na memtest ramovi nemaju problem na hd 320gb dje mi windows na hd sentinal pise ovo kad otvorim 

 

Problems occurred between the communication of the disk and the host 17374 times.
In case of sudden system crash, reboot, blue-screen-of-death, inaccessible file(s)/folder(s), it is recommended to verify data and power cables, connections - and if possible try different cables to prevent further problems.
More information: http://www.hdsentinel.com/hard_disk_case_communication_error.php ............................. hard disk nema bad sectore 100% zdrav medjutim sistem je star pa nekih 5meseca ako ne i jace komponente nisam menjao davno i nisam nista update drajver je najnoviji za nvidia graficku i u devica manager ni jedan driver nema zuti krugic sve je normalno medjutim ovo mi se desava kad igram neku igru na racunar i nemam ni jedan protect u racunar skoro sam bio ubacio avast samo da testira dali ima viruse nije nasao ni jedan i unistall sam ga oce neki put da mi se racunar zamrzne u igru pa cak i u radu kad nista ne igram pa moram ga reset na dugme direktno jer zakuca 

Deki suga
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.7.2018 5:33 (deki121).
15 godina
offline
Problem sa blue Screen

čudno mi je kako većina misli da je uvijek problem hardver. a nije. često su problem igre (bugovite, loše krekirane itd.). mislim da problem tražiš na pogrešnom mjestu. w7 SP1 uredno vrti sve igre tako da to nije. ako nedostaje RAM-a (sistemskog i video), igra se ponekad "zaleti" s većim apetitom u odnosu na mogućnosti (dostupan prostor u memoriji). probaj sa slabijim postavkama igre. ako radi uredno, znaš što ti je činiti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa blue Screen

Nzm.. Vise sto da mislim prosto ovako nesto uhvatis i slomis i caos glupi racunari 

Deki suga
13 godina
offline
Re: Problem sa blue Screen
deki121 kaže...

Problems occurred between the communication of the disk and the host 17374 times.

Zamjeni SATA DATA kabel na HDDu, novi ti je cca. 20 kn.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice