Problem sa displayom(grafom)

poruka: 7
|
čitano: 905
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
problem sa displayom

sve je radilo ok dok danas nisam rekao aj vrijeme je da kupim novi ram

i tako ga ja kupio al skuzim da sam uzeo krivi i da mi ovaj nestane 

 

http://www.bug.hr/forum/topic/memorije/upgradanje-rama-neznam-dal-stane/223776.aspx

 to sam tu napiso al sad dobro ja budala idem probat jel stane i naravno da ne stane samo jedan pa sam ja stavio 1 on 2gb i 1 od 4 gb tj mjesao sam 2 rama koja sada imam i upalim komp da vidim oce prepoznati da imam 6gb i eto vraga cujem komp sve radi normalno ali ne dolazi slika do monitora 

ja ukopcavam iskopcavam hdmi pa sam rgb8dvi) donio al opet nista i onda skuzim da treba ubacit hdmi u utor na maticnoj a ne na grafi i sad mi je rezolucija 0 a neznam sta da radim

 

molim pomoc sto prije

 

grafa je xfx R9 270X

 

a bas sam pogledao u devices i tamo mi je opce ne prepoznaje iako ja vidim da se njeni ventovi vrte

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa displayom(grafom)

Kakve ovo opce ima veze s mojim problemom pa ja znam da je ona ispravna samo iz nekog razloga ne pokrece ona kompjuter vec ova integrirana

14 godina
offline
Re: problem sa displayom
ivanculo12 kaže...

 

molim pomoc sto prije

 

grafa je xfx R9 270X

 

a bas sam pogledao u devices i tamo mi je opce ne prepoznaje iako ja vidim da se njeni ventovi vrte

Pa recimo povodom ovoga što si napisao. Mislim, nije problem mežemo potražiti ali već je o tome pisano mali milion puta. Treba samo pronaći. U tu svrhu, u gornjem desnom uglu, imaš efikasnu tražilicu u koju upišeš pojam (npr. crn ekran) i izabereš željenu temu koju istražiš: http://www.bug.hr/forum/topic/razni-hardverski-problemi/crn-ekran-komp-radi/219079.aspx

 

P.S. Kad već pišem, resetuj BIOS. Izvadi bateriju iz matične na deset sekundi. RAM vrati u matičnu kako je bio ranije.

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.3.2015 14:24 (phoenix2003).
10 godina
neaktivan
offline
Re: problem sa displayom

E pa ja nez kak da to napravim :(

 

14 godina
offline
Problem sa displayom(grafom)

Ako ne znaš da izvadiš bateriju, kako si mislio da kombinuješ RAM? Odnesi računar u servis, neće biti skupo.

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa displayom(grafom)

nvm popravio sam ovo sa grafkom a ram cu sutra zamjeniti

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice