Problem sa ekranom novokupljeng Asus Zenbook

poruka: 1
|
čitano: 473
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa ekranom novokupljeng Asus Zenbook

Pozdrav svima. Nisam se mogao odluciti jel ovo pravi podforum za ovo pitanje pa se unaprijed ispircavam ako sam promasio. Nisam siguran je li ovo hardwareski ili softwareski problem.

Naime, prije 3 dana kupio sam novi Asus Zenbook 14 incha u Zagrebu. Komponente sad nisu toliko vazne ja mislim ali je jedan od najjacih modela koji prodaju. 

Odmah isti dan, cim sam prvi put pokrenuo laptop i odradio set up Windowsa koji su dosli s njim, primjetio sam da desni i gornji rub ekrana imaju jako tanku ali postojecu crnu liniju. Odnoso ekran nije od ruba do ruba na tim mjestima, dok su lijeva i donja strana dobre i ekran ide do samog ruba. Pokusao sam “center screen” i slicne opcije ali nista se nije promijenilo. Jos moram napomenuti da mis ulazi u taj desni crni rub, ali u gornji crni rub ne. Meni to iskreno vise vuce na neki hardwareski problem ali ne razumijem se dovoljno da bi tvrdio. 

Jucer sam odnio laptop na reklamaciju i u ducanu nisu bili bas ljubazni i prvo su me probali uvjeriti da je laptop ispravan bez obzira na tu gresku. Onda su ipak uzeli laptop i ambalazu za reklamaciju ali su rekli da oni ne obecavaju nista.

 

kkao prvo me zanima da li je netko imao slican problem i postoji li rjesenje za to? Kao drugo, ja smatram nedopustivim da laptop koji toliko kosta dode sa bilo kakvom greskom. Koji su mi argumenti/ opcije u slucaju da ovi iz ducana nastave tvrditi da je to ispravno i ne zele zamijeniti racunalo, ili ako u Asusu ne priznaju reklamaciju? Na zalost nisam slikao problem dok je laptop jos kod mene bio.

 

svaka pomoc je dobrodosla. 

 

Unaprijed hvala na odgovorima, 

 

K.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice