Problem sa grafičkom karticom na laptopu

poruka: 8
|
čitano: 2.979
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Problem sa grafičkom karticom na laptopu

Imam laptop na kojem se slika počela malo trzati.

Rastavio sam ga i nakon što sam malo prodrmao onaj flat kabel sve je bilo u redu.

Sada imam problem da mi se laptop resetira svaki put kada ulazi u windowse,dođe do welcome screena i odmah se resetira.

U safe mode uđe bez problema.

Ako izbrišem driver i ostavim standard vga graphics adapter tek onda mogu ući u windowse.

Testirao sam ram,to je u redu.

HDD u toshibinom programu izabaci da je neispravan u crystal disk info piše da je ispravan.

U čemu bi mogao biti problem,grafička kartica?

Buni me to titranje slike koje se dešavalo u početku,mislio sam da sam to riješio s flat kabelom.

Sada mi se to ne događa ali windowsi jednostavno ne rade kad je instalirana intelova grafika.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Problem sa grafičkom karticom na laptopu

Ak radi sve ok u Safe Mode onda može biti problem u windowsima zato ćeč morati napravit čistu Instalaciju Windowsa  ili pokušat pomoću system restore vratit računalo u vrijeme u kojem je sve bilo ok.Još  nešto Koji Koristiš OS.Dalibor

12 godina
offline
Re: Problem sa grafičkom karticom na laptopu

Zaboravio sam napomenuti da sam jučer stavio novu instalaciju,odmah sam nakon toga prvo što sam napravio je bilo instalacija grafičkog drivera i opet ista stvar.

Na welcome screeenu se uvijek resetira.

Operativni sistem je win7 64bit.

Sad radim low level format diska pa ću probati sa windowsima 10 iako sumnjam da će biti neke razlike.

Kada spojim laptop na vanjski monitor i stavim duplicate only onda imam sliku i na ekranu i na vanjskom monitoru.

S instaliranim driverom za grafiku.

Ako nije spojen vanjski ekran onda se ruši na welcome screenu.

Dok nisam malo protresao flat kabel onda bi mi se znalo desiti da slika trza dok učitava windowse a na ulazu u windowse totalno slika poblesavi.

Nešto slično ovom:

http://s1353.photobucket.com/user/nuclear465uclear465/media/Untitled_zps52410bca.jpg.html

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.7.2016 10:08 (keymaster).
10 godina
offline
Re: Problem sa grafičkom karticom na laptopu

Jel imaš Radeonku?

12 godina
offline
Re: Problem sa grafičkom karticom na laptopu

Neki pentium m procesor sa  intel hd grafikom...

12 godina
offline
Problem sa grafičkom karticom na laptopu

Ovakva slika je bila prije nego sam čačkao oko flat kabela...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Problem sa grafičkom karticom na laptopu

Na windowsima 10 ista stvar.

Stavim instalirati driver za grafiku i čim ono par puta zacrni ekran pri instalaciji računalo se resetira.

Nije mi jasno zašto na vanjskom monitoru radi a na ekranu laptopa ne radi.

Svašta...

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Problem sa grafičkom karticom na laptopu

pozzzz gospodo imam jedan problem sa grafikom gforce 9500 gt 1gb 128 bit kad joj se da drajver upali se pc i blokira kad se pc restartuje onda ne dize sistem i izlazi blu screen moze li da mi neko pomogne hvala unapred

alsen
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice