Problem s grafickom karticom?

poruka: 5
|
čitano: 1.264
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Problem s grafickom karticom?

 

Imam problema s grafickom karticom, barem tako mislim. Graficka je 9800GTX+

 

Naime, rezolucija mi je na monitoru kao u safe modu. Na device manager pod graphic card imam detekciju problema pod nazivom 'code 43'.

 

Malo sam guglao ali nisam pronasao rjesenja. Reinstalirao sam windows nakon mnogo pokusaja updateanja drivera, reinstalirao ga, pa komp sam ažurirao pa restartirao i nista, skidao najnovije drivere instalirao ih ali bez uspjeha, rezolucija stoji na 1024x768.

 

Čak sam i vadio graficku, lijepo je ocistio, provjerio sve kablove i portove, sve lijepo pobrisao od prasine, ali bez rezultata. Cak ni nova instalacija windowsa nije pomogla.

 

Pomagajte ako ste imali slican problem. Unaprijed zahvaljujem.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Problem s grafickom karticom?
Citadel kaže...

 

Imam problema s grafickom karticom, barem tako mislim. Graficka je 9800GTX+

 

Naime, rezolucija mi je na monitoru kao u safe modu. Na device manager pod graphic card imam detekciju problema pod nazivom 'code 43'.

 

Malo sam guglao ali nisam pronasao rjesenja. Reinstalirao sam windows nakon mnogo pokusaja updateanja drivera, reinstalirao ga, pa komp sam ažurirao pa restartirao i nista, skidao najnovije drivere instalirao ih ali bez uspjeha, rezolucija stoji na 1024x768.

 

Čak sam i vadio graficku, lijepo je ocistio, provjerio sve kablove i portove, sve lijepo pobrisao od prasine, ali bez rezultata. Cak ni nova instalacija windowsa nije pomogla.

 

Pomagajte ako ste imali slican problem. Unaprijed zahvaljujem.

 Evo ti rješenje,isti problem imao isti problem rješio ;)

Moj tut s youtubea.

Problem:

 

Rješenje:

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
15 godina
offline
Problem s grafickom karticom?

Hvala, budem probao.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2015 22:56 (Citadel).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s grafickom karticom?
Poštovani...molim vas za pomoć.

Bio sam na windows 10 te je sve radilo ok. Danas sam u Device Manageru primjetio da mi radi samo integrirana grafika, dok GeForce ima problem sa driverom (code 43). Pokušao sam rješiti problem svim mogućim načinima koje sam našao na webu, no bez uspjeha (mnogo korisnika javlja da je taj problem čest na win10).

Nakon toga sam odlučio staviti Win 7 (32-bit) nadajući se povoljnom ishodu. Svi ostali driveri rade ok, no od Nvidie ne....opet ista greška.

PS. Radi se od GeForce GT 740m i Asus laptopu (K550LB)
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problem s grafickom karticom?

instaliraj odgovarajući driver, sa str. proizvođača, 'dupli' za intel+nv.. swichable. To čak nema veze s OSom, ima samo po tome dali ćeš pronaći odgovarajući (certificiran) driver ili kako ćeš ga instalirati (safe-F7.. za win8-10)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2015 19:16 (ihush).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice