Problem sa grafickom

poruka: 8
|
čitano: 1.121
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Problem sa grafickom

imam ati radeon hd 4650 i nasao sam doma gtx 275 gigabyte i ono bolja je od ove i reko da ju stavim dok ne kupim novu,

stavio sam u drugi slot i proradilo je, uso sam u windows malo sporije jer grafa se grije i bas je vruca, i smrdi kao da ce se zapalit, nije mi jasno zasto

promjenio sam rezoluciju onda i naso sam driver za tu grafu i kad sam poceo instaliravat slika je nestala al muzika i dalje roka, 

onda sam ugasio komp i javio se neki error smrti video memory error(nisam bas zapamtio)

i sad kad upalim sa tom grafom komp bude sve ok dok ne dodje do onog windows znaka i onog kada se okrece(kada se pali) i onda nestane slika i to je to

 

pa me zanima dali zna zbog cega je tako, dali je moguce da je grafa neispravna, a nije mi ni jasno zbog cega je tako vruca

 

hvala

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Problem sa grafickom

Zašto nije stavljena u prvi slot ?

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa grafickom

nema slike onda na toj grafi, dok na drugoj ati ima

10 godina
offline
Re: Problem sa grafickom

...jesu li obje postavljene u PC ?

 

ako jesu moraš jednu izvaditi , samo jedna može biti uključena i to najbolje u prvi slot od procesora ...nadam se da još ništa nije izgorilo...

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.5.2016 21:22 (AF139).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa grafickom

nisu

10 godina
offline
Re: Problem sa grafickom

probaj u safe mod ući i makniti stari drajver

9 godina
protjeran
offline
Re: Problem sa grafickom
wcpapir kaže...
.... jer grafa se grije i bas je vruca, i smrdi kao da ce se zapalit,....

 možeš je bacit ako smrdi po nekakvoj kemiji.

toni-audio.com.hr
7 godina
neaktivan
offline
Problem sa grafickom

Pozz imam problem.Kada upalim komp sve radi ali se nevidi slika.Zamjeno sam graficku sve radi.Znaci problem je do graficke,prije par dana sam 2 do 3 puta igrao igrice na 80-ak stupnjeva,ocistio sam je od prasine.Jel trebam mjenat graficku ili se moze popraviti samo je nigdje nemogu nositi na popravak jer ga nema u blizini.

Graficka je Nvidi GeForce 9800gt

 

HVALA UNAPRIJED!!!

Gabrijel
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice