Problem s grafom

poruka: 4
|
čitano: 1.087
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Problem s grafom
pitanje

Evo ovako.Prije par dana sam kupio graficku ASUS AH3650 SILENT AGP 512mb.Sve super,odnio doma,ubacio cd s driverima no tijekom instalacije mi je pojavio onaj screen da driveri nisu prosli whql odnosno da xp nije isprobo kompatibilnost s tim driverima.No svejednos sam accepto i restarto racunalo.kad sam restarto,vec sam male problem vidio.Imam ruzicaste okvire oko slova.I kada upalim igru npr W3,slika mu je krivo,odnosno nevalja sva je zeznuta.Koristim windows xp 32-bitna verzija,i imam oficial drivere zadnje s asusovih stranica.Molim vas pomozite ocajan sam!!!!!!

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.7.2008 8:58 (BugHacker).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Problem s grafom

a koji ti je NET framework i jel te zezalo nekaj sa Catalyst Control Centrom?

 

ja prije 5 dana kupio komp s grafom EAH ASUS silent 3650 1024 MB i radi sve bez problema osim catalyst control centra...

on me i prije nastarom kompu zezao...zbrisi njega s kompa i instaliraj si omega drivere...

to ti je moja preporuka iz osobnog iskustva

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.00GHz (2 CPUs) 2048MB RAM 250 GB Total ASUS EAH3650 Series 1024 MB
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Problem s grafom
autorov komentar
prihvaćeno rješenje

E evo naso sam rjesenje.....Skino sam agp hotfix i to mi je sve rijesilo.Cool.Svejedno hvala ti na pomoci!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Problem s grafom

Probaj rool back driveri, ili instaliraj drajvere koju su došli s grafom, a ako to stvara probleme skini najnovije s atijeve stranice, ako to ne pomogne instaliraj onda najnoviji directx, ako to ne pomogne ja bih komp nosio u servis jer možda je problem hardverske prirode.

AMD Athlon 3200+, 2gb DDR 2 RAM, XFX 9600 GT 740 mhz-GPU Clock. 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice