Problem s hardom ili maticnom

poruka: 3
|
čitano: 1.795
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Problem s hardom ili maticnom

Ovako imam intela i5 2,6ghz quad,sistemski hard ssd apacer 31gigu i Teru i pol obicni hard.

  Prije 2 tjedna sam promjenio bios  i sad mi procesor radi na 3,21 i na Asusovim stranicama pise da je to ok )napajanje mi je xfx 750,i hladnjak cnps exttreme.

E sad problem mi se poceo desavati prije tjedan dana (nisam screenshotao)ali avako  radim normalno na kompu i odjednom mi windovsi bace eror da odma napravim back up podataka da mi je hard puknuo,nakon tog erora mi se nakon par minuta resetira komp i nece se dignuti .Udjem u bios i(vidi mi i ssd i normalni hard sve ok)  i u biosu mi na boot postavkama sam prebacio  da mi ne buta vise sa sistemskog ,prebacim ponovo na boot sa sistemskog (znaci s ssd-a)i digne ga ali mi nakon nekog vremena opet baci taj isti eror.Izvadio sam ssd spojio ga na lap normalno ga vidi i sve ok.(formatiram ga s softwrcicem nekim s neta  vratim ga u komp svoj stavim nove winse i taman mislim sve super  i opet isti eror.E sad vise neznam kaj je dal su mozda pinovi na ploci ili sata cabal  ,dal je to radi novog bios-a,Savijet neki molim .hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problem s hardom ili maticnom

probaj od nekog posuditi sata kabel i ako radi normalno onda je vjerojatno maticna ako si rekao da ssd u drugom kompu radi normalno...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s hardom ili maticnom

rjesio sam problem hard kojeg sam uzeo od frenda njemu je pao na pod i puklo je napajanje od harda i nekaj se kemijalo uglavnom rjeseno je Hvala

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice