Problem hm... sa svačim

poruka: 2
|
čitano: 2.067
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Problem hm... sa svačim

Prvo cu se ispricat jer mislim da nisam u pravi podforum ovo stavio, ali nisam imao ideje gdje da stavim.

 

Uglavnom imam problem u igrama, ponajvise u onoj koju dosta igram a to je World of Warcraft.

 

Nedavno sam kupio Asus EAH4830, znaci solidna grafika koja bi trebala vrtit igre dovoljno dobro zar ne?

 

neke igre mi vrti ispod prosjeka, tj losije nego sa starom grafikom (x1650xt).

 

pomislio sam da mi je to zbog relativno starih ostalih komponenti ali posto sam kupio ovo kod frenda koji se bavi prodajom i ostalim stvarcicama koje se tice racunala svasta smo isprobavali.

prije nego nastavim konfa je athlon 3.0, klokntu je malo (klokao sam ga nakon sto su mi se poceli pojavljivat problemi), albatron nforce4 maticna, 3gb rama, uglavnom nishta preslabo, kupljeno pretprosle godine oko bozica, godinu i nesh sitno staro.

 

uglavnom najveci mi je problem sto mi ovo radi je World of Warcraft, uglavnom igru nemogu vrtit u Dalaranu, i nekim dijelovima northenda (reinstalirao sam i igru), tj dobijem error-e, kada upalim "openGL" opciju sve radi normalno samo sto kvaliteta nije ok, mnostvo sitnica koje me smetaju etc etc.

 

nakon sto sam svasta isprobavao pomislio sam da je problem u napajanju (imao sam 450W) pa sam kupio jace, 550W opet isto. mislio sam da je u windowsima, digao sam ih ponovo.

 

 

jos jedan problem sto sam primjetio je da nekad kada pokrecem recimo neke igre izbacuje mi error da nezeli ulac u igru, u npr Americas Army mi govori da izbrisem .ini file i da ponovo pokusam, u Call of Duty 4 mi izbaci da nemoze procitat neki directx file, te nakon restarta racunala pokrece igre bez problema.

 

 

ispricavam se ako sam stavio ovo u pogresno mjesto

 

hvala unaprijed na odgovorima.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem hm... sa svačim

koji os imas na racunalu?

Asus M6VA | Intel M 1.86Ghz 2Mb | ATI x700 256Mb | DDR2 2Gb 533Mhz | HDD 140Gb(80+60) 5400rpm
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice