Problem kod paljenja

poruka: 6
|
čitano: 2.013
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
poruka kod paljenja
pitanje

prvo lijep pozdrav svima,pa ovako imam windows xp,od neki dan prilikom paljenja mi dodje ova poruka  "checking file system on D:       the type of the file system is NTFS.    One of your disks needs to be checked for consistency.  you my cancel the disk check. but it is strongly recommended that you continue.  to skip disk checkig, press any key,  jel to neki problem na vidiku, svaki savjet je dobro dosao, hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Problem kod paljenja
prihvaćeno rješenje

Ne brini se, nije nikakav problem, samo ti se HDD provjerava od grešaka. Rutinska provjera Winza XP.

Možeš ju preskočiti, ali će te onda pri svakom paljenju zezati za to dok ne provjeriš hard disk.

Try not to become a man of success but rather to become a man of value - Albert Einstein
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.7.2008 14:26 (HappyD).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem kod paljenja

nisi ga pravilno ugasio. ništa se ne brini

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Problem kod paljenja

Ne mora biti ni to, Windowsi pokreću ovu provjeru svakih ne znam koliko mjeseci, bio komp pravilno ugašen ili ne. Ja sam svoj komp ugasio tko zna kol'ko puta prisilno (na gumb) i nije bilo provjere, jednom sam ga normalno ugasio i nakon nekog vremena upalio i eto provjere.

Try not to become a man of success but rather to become a man of value - Albert Einstein
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem kod paljenja

meni opet dok sam bio na xp-u svaki put prilikom gašenja kompa kako netreba(prekidač na napajanju ili samo izvučem kabel od napajanja...) pojavi se ta provjera.

16 godina
neaktivan
offline
Problem kod paljenja
autorov komentar

vec me frka bila uzela,jos jednom  hvala vam veelika

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice