Problem sa kompon!

poruka: 6
|
čitano: 1.409
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa kompon!

Ovako frend mi je kupia polovni komp na njusci i kad mu je dosao mi prikljucili komp na monitor i cuje se da komp radi i monitor radi ali nema slike, provali smo i s drugim monitorom i opet nije radilo... spesifikacije kompa su: ati radeon hd 4890 vapor-x, intel e8400 @3.0ghz dual core, 4gb rama, 500hdd, 600w... molim pomoc!! {#}

Di si Jokane, puška te ubila!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Problem sa kompon!

Jeste probali zamijenit grafičku karticu ?

Netko radi što zna, a netko zna šta radi
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Problem sa kompon!

Frend ti je dao za taj PC 2500HRK i nije provjerio radi li?Dakle osim sto je preplatio PC jos ga je i zalevatilo.

Jeste pokusali sa drugom karticom?

clock2much
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa kompon!

Zvalli smo ovog covjeka sto mu je prodao i rekao je da neradi vga na grafickoj kartici pa ce mo kupit onaj nastavak iz vga u dvi... pa ce mu onda radit, i nazvali smo covjeka i rekao nam je da on nije koristio vga nego dvi..

Di si Jokane, puška te ubila!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Problem sa kompon!
ogi219 kaže...

Zvalli smo ovog covjeka sto mu je prodao i rekao je da neradi vga na grafickoj kartici pa ce mo kupit onaj nastavak iz vga u dvi... pa ce mu onda radit, i nazvali smo covjeka i rekao nam je da on nije koristio vga nego dvi..

? Primili ste to tek tako?

Inače, ne mora uvijek biti stvar u nekoj od komponenata, nego čisto u komunikaciji između računala i monitora, kako god to čudno zvučalo. Sjećam se da sam dosta puta imao taj problem.

Svi problemi čine se rješivima ako se ljudi ne svađaju.
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa kompon!

Ma sad je sve u redu...

Di si Jokane, puška te ubila!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice