Problem sa paljenjem

poruka: 18
|
čitano: 2.321
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa paljenjem
Ovako frend me pitao da mu posudim grafu... Ja je izvadio dao je, nakon tjedan vratio(nije bio u osijeku), i ja vratio tu istu na mjesto ukopčao kabel za napajanje u komp(bilo je otkopčano tjedan dana).. sve pospajao natrag kako je bilo ali kompjuter se neće upaliti. Jel znate u čemu bi mogao biti problem
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Problem sa paljenjem

objasni to malo "nece upaliti"

jel ima onaj "beep" zvuk kad palis? jel se ventilatori okrecu unutra? jel uopce daje neke znakove zivota ili samo nema slike na ekranu? 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa paljenjem

ništa se dešava kada ga na gumb pritisnem... kao da je iskopčan iz napajanja

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.12.2011 20:57 (OunknownO).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Problem sa paljenjem

apsolutno nista? onda to ocito nema nikakve veze sa grafickom 

provjeri sve kabele za napajanje i maticnu, zvuci kao da i nema dovoda struje uopce

12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa paljenjem
probao bez grafičke... neće... kao da nema dovod napajanja
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Problem sa paljenjem

pa provjeri zato sve kablove koji dovode napanje u komp, i unutra kompa takoder vidi jel je sve prikljuceno na maticnu kako treba

14 godina
offline
Re: Problem sa paljenjem

tesko se tu vidi ista, pogotvo sa tim neredom od kabela

ugl ako kazes da se nista nije otkocalo, da ona sklopka iza na napajanju je na I a ne na 0, i dalje nema AMA bas nikakvih znakova zivota, onda vjerovatno da je napajanje otislo, bar bi se vent na njemu trebao vrtit  

12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa paljenjem
nop ne vrti se, budem pokušao sa drugim napajanjem pa javim
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa paljenjem

Ili probaj izvadit kabel od napajanja te par puta pritisnut tipku za paljenje te ponovno prikopčaj kabel od napajanja pa probaj upalit.
Ako to ne pomogne,probaj iskopčat strujne kabele s matične te ih ponovno vratit i probaj upalit.

Ako to ništa ne pomogne i ako u tih tjedan dana nisi ništa dirao i sve je kao i prije onda je napajanje vrisnulo.

AMD Phenom II X4 B45 @ X3 3.75 GHz : http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2123285
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Problem sa paljenjem

probaj

 

takoder uvjeri se da uticica u koju je ustekano napajanje radi, probaj u neku drugu npr isto

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.12.2011 21:58 (badboycro).
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa paljenjem

Vidim po slici da nisi spojio kabel za monitor! I kod napajanje mora postavit i I a ne 0. 0 je ugašen a I je upaljen.

 

Moždea si skinuo jedan swpower kabel pa zato nemreš palit s gumba .

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Problem sa paljenjem
Nello kaže...

Moždea si skinuo jedan swpower kabel pa zato nemreš palit s gumba .

Samo je jos to moguce, ako nije to onda je problem u napajanju

12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa paljenjem
je na I je.... Kabel za monitor nije spojen zato što nije problem u monitoru ja sam ga iskopčao da mogu raditi po kućištu. Misliš na kablove koji idu sa dugmadi na matičnu tj daju mu signal, dobro su smješteni. Kao što ljudi kažu najvjerojatnije je napajanje krepalo
13 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa paljenjem
OunknownO kaže...
je na I je.... Kabel za monitor nije spojen zato što nije problem u monitoru ja sam ga iskopčao da mogu raditi po kućištu. Misliš na kablove koji idu sa dugmadi na matičnu tj daju mu signal, dobro su smješteni. Kao što ljudi kažu najvjerojatnije je napajanje krepalo

Još pogotovo ako je bilo neko nekvalitetno,a napajalo neku mrcinu od grafičke.

AMD Phenom II X4 B45 @ X3 3.75 GHz : http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2123285
14 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa paljenjem
OunknownO kaže...
je na I je.... Kabel za monitor nije spojen zato što nije problem u monitoru ja sam ga iskopčao da mogu raditi po kućištu. Misliš na kablove koji idu sa dugmadi na matičnu tj daju mu signal, dobro su smješteni. Kao što ljudi kažu najvjerojatnije je napajanje krepalo

Ili ti je grafu oštetio jer si ga posudio ali tko če znat jel do njega svedok ne isproba grafu na drugom računalu.

14 godina
offline
Re: Problem sa paljenjem
Nello kaže...
OunknownO kaže...
je na I je.... Kabel za monitor nije spojen zato što nije problem u monitoru ja sam ga iskopčao da mogu raditi po kućištu. Misliš na kablove koji idu sa dugmadi na matičnu tj daju mu signal, dobro su smješteni. Kao što ljudi kažu najvjerojatnije je napajanje krepalo

Ili ti je grafu oštetio jer si ga posudio ali tko če znat jel do njega svedok ne isproba grafu na drugom računalu.

grafa nema nikakve veze s tim sto mu pc ne daje nikakve znakove zivota kad ga ide upalit

12 godina
neaktivan
offline
Problem sa paljenjem

Jesil ugasio komp(na prekidac) kada si vadio i vracao graficku.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice