Problem sa PC-om

poruka: 7
|
čitano: 1.815
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Problem sa PC-om

U zadnje vrijeme mi se desavaju cudne stvari sa kompom, a ne znam u cemu je problem... :(

 

* Komp mi se jednostavno sam od sebe il ugasi il resetira, i to se zna desiti u intervalima po 2,3x zaredom da se resetira ... prvo sam mislio da mi je do diska, jer kad sam digo sistem na njega izbacivao je neku gresku ( evo prtScn. http://prntscr.com/7f0jcd ) 

* Uzeo sam novi disk, al i dalje mi se desava ista stvar, svako cca 2,3h se jednostavno resetira il ugasi...

 

* Zanima me je li se jos nekom to desavalo tako i kako je rijesio problem ? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Problem sa PC-om

Najvjerojatnije da je neispravno napajanje ali ovako na daljinu teško je reći. Pomoću programa HWMonitor očitaj napone pa stavi sliku da vidimo kako to izgled.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa PC-om
phoenix2003 kaže...

Najvjerojatnije da je neispravno napajanje ali ovako na daljinu teško je reći. Pomoću programa HWMonitor očitaj napone pa stavi sliku da vidimo kako to izgled.

 

evo slike :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2015 11:26 (EmyR).
14 godina
offline
Problem sa PC-om

Ne vide se svi naponi jer si instalirao pro verziju. Koju imaš matičnu ploču? Znaš li pregledati napone i memoriju u BIOS-u?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa PC-om

Ne znam pregledati napone i memoriju u BIOS-u, nisam to nikad radio :(

 

 

maticna ploca maticna ploca
13 godina
offline
Re: Problem sa PC-om
EmyR kaže...
* Komp mi se jednostavno sam od sebe il ugasi il resetira, i to se zna desiti u intervalima po 2,3x zaredom da se resetira .

Posudi negdje drugo napajanje pa probaj s njime. 99% problem u napajanju.

http://www.bug.hr/forum/board/opcenito-o-ict-biznisu/17.aspx?sort=act
14 godina
offline
Problem sa PC-om

Slažem se sa Valentinom. Osim toga imaš mogućnost da pozoveš prijatelja koji se malo više razumije u računala da pokuša da ga sredi ili ga nosi na servis.

Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice