Problem sa slikom

poruka: 5
|
čitano: 1.610
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Problem sa slikom

Pozz ekipo pocastio sam se novim lcd televizorom,radi se o toshibi.

 

Spojio sam nekolio uređaja na hdmi (ps4 total tv i svi uredno rade) ali problem nastaje kad sam spojio pc jednostavno sliku ne mogu dobiti.

Komp je prepoznao TV postavke sam sve namjestio mjenjao rezolucije bla bla bla ali slike nema,javlja se poruka nema signala.

Uspio sam dobit dva puta sliku koja se pojavi (neka cudna rezolucija) nakon sto se uređaj ugasi to traje cca 5 sec i odma nestane slika.

Na netu nisam nista pametno nasao

 

Svaki savijet je dobrodošao.

u nevolji ne treba plakati vec traziti ljeka
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2017 0:43 (keki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problem sa slikom

Možda je smiješno pitanje, ali, jesi li u opcijama TV-a izabrao source HDMI sa kojim ti je spojen PC?

 

Kod mene nema slike na TV-u dok to ne uradim i ne trebaju nikakve postavke na PC, sam ga prepozna i postavi rezoluciju.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
11 godina
offline
Re: Problem sa slikom
boxer kaže...

Možda je smiješno pitanje, ali, jesi li u opcijama TV-a izabrao source HDMI sa kojim ti je spojen PC?

 

Kod mene nema slike na TV-u dok to ne uradim i ne trebaju nikakve postavke na PC, sam ga prepozna i postavi rezoluciju.

 Normalno da jesam

u nevolji ne treba plakati vec traziti ljeka
15 godina
offline
Re: Problem sa slikom

Jesi probao sve opcije pod Multiple displays?

 

Ako se sjećam trebao bi biti mirror il itako nešto...

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
11 godina
offline
Re: Problem sa slikom
boxer kaže...

Jesi probao sve opcije pod Multiple displays?

 

Ako se sjećam trebao bi biti mirror il itako nešto...

 Ma probao sam i to

u nevolji ne treba plakati vec traziti ljeka
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice