Problem sa tastaturom

poruka: 4
|
čitano: 1.455
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Problem sa tastaturom

Pozdrav,imam problem sa tastaturom, kada konektujem tastaturu u racunar sama pocne da ispisuje slovo "j" , zatim kada pritisnem neku tipku prestane i sve radi normalno sem slova j. u pitanju je tastatura GIGATECH GT-414R

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problem sa tastaturom

kvar ili mehanički.. protresi-očisti, zamijeni.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
neaktivan
offline
Problem sa tastaturom

Rijesio sam problem sa tipkama medjutim sada kad pritisnem lijevi shift otvara mi groove music, dok desni radi sasvim normalno, medjutim radi posla mi je mnogo potrebniji lijevi radi precica, da li zna neko kako rijesiti ovaj problem?

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Problem sa tastaturom
Vukovic69 kaže...

Rijesio sam problem sa tipkama medjutim sada kad pritisnem lijevi shift otvara mi groove music, dok desni radi sasvim normalno, medjutim radi posla mi je mnogo potrebniji lijevi radi precica, da li zna neko kako rijesiti ovaj problem?

Jel ona ima neki svoj softver za remapiranje tipki? Ili se tipke mogu hardverski remapirati?

 

Aplikacijom https://www.keyboardtester.com/ možeš provjeriti koja točno kombinacija tipki se aktivira pritiskom na lijevi Shift.

 

Ako nema softver za remapiranje, onda to zvuči kao da negdje ima kratki spoj ili neki slični problem. Daš nekome tko se malo više razumije u elektroniku da je otvori i pogleda, provjeri. I platiš čovjeku pivu. Ako će ti to uopće htjeti otvarati za jednu pivu. Ili jednostavno kupiš novu tipkovnicu. Neke tipkovnice možda dugo izdrže, ali su u osnovi potrošna roba.

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.5.2019 12:39 (mbaksa).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice