Problem s temperaturom ili?

poruka: 6
|
čitano: 2.774
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Problem s temperaturom ili?

evo što mi se desilo prije 5 minuta  igram ja singularity i samo čujem počinje nešto zujiti zuji ono zuji zuji neda mi mira idem ja otvorim komp malo prislonim uho i vidim zuji mi procesor kao da nije dobro namješten idem vidjeti temperaturu u everestu Matična : 51 stupanj

cpu 1 jezgra 45

cpu 2 jezgra 45 stupnjeva

evo restarto ja komp(ostavio 2 minute da se odmori idem poglledati i sad mi je temperatura

pogledo ja sad matična 45

 cpu 37

(komp mi je radio od 8 sati bez prestanka)

imam sveukupno u kompu 3 ventilatora , jedan na procu (onaj s njim) na grafički imam jednog (ati radeon hd 4770) i imam na zadnjoj stranici odn odiza 120mm da izvlači zrak iz komp,, dal je sad tu bio problem u temperaturi ili čemu i kako se rješiti tog problema?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s temperaturom ili?
crni pauk kaže...

evo što mi se desilo prije 5 minuta  igram ja singularity i samo čujem počinje nešto zujiti zuji ono zuji zuji neda mi mira idem ja otvorim komp malo prislonim uho i vidim zuji mi procesor kao da nije dobro namješten idem vidjeti temperaturu u everestu Matična : 51 stupanj

cpu 1 jezgra 45

cpu 2 jezgra 45 stupnjeva

evo restarto ja komp(ostavio 2 minute da se odmori idem poglledati i sad mi je temperatura

pogledo ja sad matična 45

 cpu 37

(komp mi je radio od 8 sati bez prestanka)

imam sveukupno u kompu 3 ventilatora , jedan na procu (onaj s njim) na grafički imam jednog (ati radeon hd 4770) i imam na zadnjoj stranici odn odiza 120mm da izvlači zrak iz komp,, dal je sad tu bio problem u temperaturi ili čemu i kako se rješiti tog problema?

Misliš zuji ti cooler na procesoru?

14 godina
protjeran
offline
Problem s temperaturom ili?

ocisti prasinu promijeni pastu

xDDD
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Problem s temperaturom ili?

pa nema pojima mislim da zuji cooler kao da nije do kraja zašrafan ili neke tak :P , probo sam očistio sam prašinu, evo sad kako radi 5 minuta sve je ok , ali prije je tako zujao da sam mislio da če izgorjeti,,,

14 godina
neaktivan
offline
Problem s temperaturom ili?

vise od 60 posto procesora krepaje tjeko ljeta zbog povecane vanjske temp. i prasina koja se skuplja unutra kompa.

samo ocisti oko i nemoj raditi na kompu tako dugo.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Problem s temperaturom ili?

oko ja sam sad očistio komp od prašine, proc, matičnu , grafu,, nadam se da bude sve ok , poslje ču ugasiti komp jedno na 1 - 2 sata da se odmori da se temp slegne pa onda idem dalje,,, :P

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice