Problem s tipkovnicom - Help!?!

poruka: 10
|
čitano: 1.932
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Problem s tipkovnicom
pitanje

Imam jedan problem, kod tipkanja nekog teksta bilo to u Wordu ili negdje drugdje, tipkovnica ne želi dva puta za redom napisati isto slovo, niti želi brisati pogreške.
Please help! 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s tipkovnicom
Prištekaj ju na neki drugi da provjeriš je li riječ o hardverskom, odnosno softverskom problemu. Ako i na drugom kompu tipkovnica "luduje", mijenjaj tipkovnicu.
(Nije visokoumni prijedlog ali često se najjednostavnija rješenja jednostavno previde..)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s tipkovnicom
autorov komentar

Već sam probala ispravnu tipkovnicu sa drugog kompa prikopčati na svoj i svejedno mi isto tako funkcionira.

16 godina
offline
RE: Problem s tipkovnicom
upravljačka ploča- i tu si pretpostavljam nešto pogriješila, možda driveri tipkovnice(ako je usb ili prijenosna...9 netko bi trebao doći do tebe jer je teško ovako.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s tipkovnicom
autorov komentar

Hvala !

Nadam se da ču riješiti problem.

Jer mi je stvarno teško tako.

Dosta vremena provodim radeći na tastaturi tako da mi je stvarno problem.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.4.2008 15:34 (Barbarusha).
16 godina
offline
RE: Problem s tipkovnicom

A da nabaviš ispravnu tipkovnicu?!


AMD Athlon X2 4200+ 2.5, 2 GB DDR2, nVIDIA GeForce 7300 GS 512MB
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s tipkovnicom

Probaj "staru" tipkovnicu s PS priključkom (20-30kn) ali moraš naravno imati odgovarajući utor ili pretvarač,ako i s njom nešto ne štima javi ako ti se da tako isprobati.


v_maxcpp
16 godina
neaktivan
offline
Problem s tipkovnicom - Help!?!
prihvaćeno rješenje

Mislim da bi trebala ici u Control Panel i tamo vidjeti da nije nesto krivo postavljeno, jer ako si probala sa drugom tipkovnicom, a imala istu gresku mislim da to nije do drivera ili nekog hardware-skog problema!!


BUGjunkie
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s tipkovnicom - Help!?!
autorov komentar

Hvala.

Evo, skužila sam da sam nešto nesvjesno stisnula tako da je izgledalo kao da je tipkovnica ograničena u pisanju.

Uglavnom,sad mi sve radi Smijeh!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s tipkovnicom - Help!?!
Barbarusha kaže...

Hvala.

Evo, skužila sam da sam nešto nesvjesno stisnula tako da je izgledalo kao da je tipkovnica ograničena u pisanju.

Uglavnom,sad mi sve radi Smijeh!

 LOL..."nesvjesno stisnula...",  "...tipkovnica ograničena u pisanju.."
Kaj bi to trebalo značiti? Dok si bila u nesvijesti, hendikepirana tipkovnica je radila samovoljno? Daj napiši radi drugih koji bi mogli imati isti problem, što se desilo i kako si riješila to.

..život u oblacima :-))
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice