Problem sa zvukom

poruka: 8
|
čitano: 4.433
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Problem sa zvukom

evo ovako momci i djevojke. imam problem sa zvukom kao sto pise gore. inace koristim laptop toshiba sattelite L750-1NU i sve je bilo u redu do prije tjedan dva. i sad evo sto mi se desava.

recimo upalim neku pjesmu da svira i ona radi tako 1-2 min i onda samo zvuk nestane. pjesma nastavi svirati ali lapotp ne proizvodi zvuk. nakon toga iskljucim player i upalim novu pjesmu i sve opet stima. i nakon opet 1-2-3 min sve ispocetka. prvo sto sam ja provjerio su driveri. obriso stare i stavio nove. nista se nije promjenilo. onda sam izguglo sve zivo i nezivo da bi na kraju skuzio da niko nema skoro isti problem kao ja. onda sam prije par dana reinstalira windowse stavio nove drivere i taman kad sam se ponada da ce sve radit jer je jedna cijela pjesma odvirala opet isto.  onda sam danas otvorio laptop jer sam mislio da je mozda do pregrijavanja i ocistio ga cijelog. opet nista. ali bar su mi temperature malo opale. eto sad bih ja vas molio sto vi mislite da je problem i dali se neko susreo vec s ovim problemom. i to nije samo u playerima nego opcenito zvuk u svemu , igrici , videu itd.  fala unaprijed

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.4.2013 21:33 (spiro10).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem sa zvukom

iko ista. ili najbolje da odnesem laptop na servis posto jos imam garanciju :D

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem sa zvukom

bump

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Problem sa zvukom

Možeš samo probati staviti slušalice kakve. Ili zvučnike,nebitno.

A onda nosi u servis. 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa zvukom

pozdrav, imam toshibu satellite L750D i također me zeza zvuk... pokrenem bilo sta, recimo video na utubu i 20 sekundi ima zvuka i nestane... ako pauziram video na 10ak sekundi i opet pustim onda ima zvuka... al na kratko...
isto tako recimo slusam pjesmu i nestane zvuka, ukljucim sluske i iskljucim nadođe i zvuk... i da kad imam sluške onda stalno radi...
neznam sta je, samo znam da sam sve drivere ponovno instaliro i nista... a win necu rusit kad znam da necu s time rjesit prob :S neam pojma sta to moze bit 

13 godina
offline
Re: Problem sa zvukom
BokyN00b kaže...

pozdrav, imam toshibu satellite L750D i također me zeza zvuk..

Ako kažeš da je na slušalicama stalno ok, onda je možda problem u zvučnicima ugrađenim u laptop.

Ništa drugo mi ne pada na pamet.

9 godina
neaktivan
offline
Problem sa zvukom

Pozdrav!

 

Isti problem sa L750 1XU. Jedino što sam primjetio da zvuk duže svira (minutu duže) što je više smanjen.

 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Problem sa zvukom

Pozdrav  svima.  Jos jedan sam u nizu sa Toshibom satellite  L750 16 X  ili  1XV. Prvo mi se sprzila ploca, a tada nadjoh ovu drugu . Sve je radilo  isprva normalno .. ali nakon mesec, dva.. poce zvuk  da nestaje.Nakon nekoliko sati rada,pa krace.. krace.. da bi se sad svelo na svega 30 tak sekundi po ukljucenju kompa. Drajvere i sve sto mi pade na pamet sam vec kao sto su vecina radili.. sam isprobao , medjutim bez promena :( . Da  li je neko umedjuvremenu otkrio sta se desava ovim  kompovima , koje smo skupo platili , a nisu ni za lozenje ... eventualno kao daska za secenje mesa ce posluziti , kad izgubim i ovo malo preostalih zivaca ! 

Unapred se zahvaljujem  mudrijim od mene, ukoliko pronadjose resenje  .

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice