Problemi sa 64 bit sustavom

poruka: 4
|
čitano: 2.781
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Problemi sa 64 bit sustavom
pitanje

Imam problema kod instalacije poprilicnog broja programa (iTunes,Sony Movie Studio Pro Pack, Skype,Tmpge itd...)

Uvijek mi se javlja ista greska error 1719 windovs installer service couldn't be accessed.

Zanima me zasto mi se javlja ova greaska dali je to zato jer mozda ti programi nisu u 64 bit verziji??    

 

                                                                                                                                                                                    Unaprijed hvala!

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi sa 64 bit sustavom

mogo si rec o kojem se 64-bitnom sustavu radi... Neodlučan

 

ja sam imao slican problem. skini windows installer i instaliraj ga. to bi trebalo sredit stvar.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi sa 64 bit sustavom
autorov komentar

E to sam zaboravio radi se o windows xp professional x64 version 2003 sp 2

pokusao sam skinuti windows instaler (WindowsXP-KB898715-x64-enu)

pa sam dobio error da mi je sp noviji od skinute verzije win instalera a skinuo sam zadnju verziju instalera

na kraju sam skinuo windows instaler package (msi45sdk) koji sam uspio instalirati ali mi to nije rijesilo problem.Mršti se

16 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi sa 64 bit sustavom
Mad Dog kaže...

E to sam zaboravio radi se o windows xp professional x64 version 2003 sp 2

pokusao sam skinuti windows instaler (WindowsXP-KB898715-x64-enu)

pa sam dobio error da mi je sp noviji od skinute verzije win instalera a skinuo sam zadnju verziju instalera

na kraju sam skinuo windows instaler package (msi45sdk) koji sam uspio instalirati ali mi to nije rijesilo problem.Mršti se

 Moj trajni prijedlog je da instaliraš Vistu x64... XP x64 je pun rupa, poluprilagođen x64 sustav. I na tom polju Vista vodi.
Kublach
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice