Problemi s blokiranjem ili zamrzivanjem mobitela

poruka: 5
|
čitano: 2.909
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
problemi s blokiranjem mobitela ili zamrzivanjem

Pozdrav,

Prije tjedan dana sam kupila samsung a3 2017. Sve do jutros on je super radio. Odjednom mi je poceo blokirati. Tj zaledi se i tako stoji jedno 10-15 min. Pa se sam izgasi i kad se ugasi pojavi se njegova bijela podloga sa samsung logom te prikaz 0% baterije te se opet upali kao da nista nije bilo. I tako svakih pola sata uru. Zavisi.

Takoder mi kod dodira blokira tj ne moze reagirati na dodir te ne mogu upaliti ppneke aplikacije. Samo  stoji bijelo.

 

Da napomenem, mobitel cuvam jako dobro,nije mi pao niti se ogrebo niti sam ga naglo spustila il nesto tako. A sto se tice aplikacija u mobitelu imam i svega 5 kao npr fb,inst itd.

 

Zensko sam i ne razumijem se u mobitel. Koga god pitam za pomoc kaze tako uvik bude. Nervira me takav mobitel. Ne znam sta ucinit...ako netko zna molim vas pomozite mii

 
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: problemi s blokiranjem mobitela ili zamrzivanj

Reklamiraj.

Tome i služi garancija.

 

Kruha i igala...
14 godina
neaktivan
offline
Re: problemi s blokiranjem mobitela ili zamrzivanj
Iva21 kaže...

Zensko sam i ne razumijem se u mobitel. Koga god pitam za pomoc kaze tako uvik bude. Nervira me takav mobitel. Ne znam sta ucinit...ako netko zna molim vas pomozite mii

Tko kaže "tako uvik bude" i šta uvik bude?  Nosi ga na garanciju, ako je tek tjedan dana možda ti odmah daju drugi. Ovisno o tome gdje si ga kupila.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.4.2017 7:23 (Mirko935).
6 godina
neaktivan
offline
Re: problemi s blokiranjem mobitela ili zamrzivanj

Da tako uvik bude sa samsung mobitelima  da samo blokiraju i da je to za njih "tipicno". 

9 godina
neaktivan
offline
Re: problemi s blokiranjem mobitela ili zamrzivanj

ne mora nužno značiti,samsungovi noviji modeli su izvrsni i jako dobro rade,jedino blokavaju oni sa 1 gb rama

Poslano sa Lenovo Vibe K5
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice