Problemi sa windowsima/kompom

poruka: 20
|
čitano: 4.183
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Problemi sa windowsima/kompom

Znaci ovak komp mi se u jednom trenutku sam od sebe ugasi , samo dum i ugasi ko mrtav i onda kad ga isti tren upalim ponovo se ugasi na bootanju. Inace komp je miran dok nepokrenem neku od sljedecih igara: LOTR Conquest il FarCry 2 , kad sam igrao Fallout 3 normalno je radio al npr lotr conquest igram minutu i dum zgasi se tak isto i sa FC2 jel moguce da se pregrije ??također sam par trojana skinuo al mi se uvijek komp zblokira na 53% kad dođe na scanu i uvijek tam otkrije trojana .

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.1.2009 16:02 (mojopack).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problemi sa windowsima/kompom

Od koga si dobio ( nabavio ) te igrice!!???

 

95% da imaš hrpu trojanaca i keyloggera u compu....

 

deinstaliraj taj antivirus i instaliraj threatfire pa skeniraj comp s njim....

 

http://www.skidajmo.com/download.php?path=1211476699923

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.1.2009 17:19 (Bellatrix).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problemi sa windowsima/kompom

koji imaš antivirusni trenutno??

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problemi sa windowsima/kompom

koristio sam spyware terminator ali mi ga je onda virus zabranio tj. kad bi ga upalio bio bi ono sa debugom i onda sam skinuo norton koji je ocistio 95% virusa (5x trojan backdoor, 3x trojan horse, par downloader, csrcs, backdoor tidserv.) sad jos skeniram full sistem scan al to traje pa valjda je sve ocistio...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problemi sa windowsima/kompom

DA, ali ako ti se i dalje comp. " zamrzaje" i gasi  znači da je neki još ostao.....

 

Neki se virusi mogu sakriti iza nekog sistemskog procesa tako da je bilo kojem antivirusu nemoguće da ga otkrije... tada jedino pomaže reinstalacija...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problemi sa windowsima/kompom

ma najbolje je koristiti Avast ili Aviru po meni. s avastom možeš napraviti scan kada se bootaju windowsi..tak da virusi ti ne umaknu pošto ne rade windowsi nego samo avast!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problemi sa windowsima/kompom

Vjerovatno su ti temperature problem jer kažeš da se zablokira kad igraš igre.

I logično je da ti neće bootat jer ga pališ odmah nakon gašenja zato što se komponenta

koja poravi problem nije ni stigla ohladiti...

Skini speedfan i sa njim provjeri temperature pa ih postaj (nemoj da te zabrinu neke

temperature od 127 stepeni jer program prikazuje tu temperaturu za pokvarene ili neaktivne

termalne sonde). Očisti i ventove na grafi i procesoru pa vidi da li će biti razlike...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problemi sa windowsima/kompom

Pokrenut cu Farcry 2 kad se full scan dovrši pa cu vidjet ali što ak budem imo prevelike temperature , što onda??

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi sa windowsima/kompom

Ovako kaze Speedfan:

GPU : 98 C

TEMP 1: 52 C

TEMP 2: 52 C

TEMP 3: 25 C

HDO: 47 C

TEMP1 :40 C

CORE 0: 70 C

CORE 1: 69 C

CORE 2: 56 C

15 godina
neaktivan
offline
Problemi sa windowsima/kompom

Moguće je da ti neki od coolera nije uredu, da ti je otišla termalna pasta a može biti

i da je neki od ventova jednostavno povukao previše prašine. Probaj ih usisati ili ispuhati prašinu

kompresovanim zrakom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problemi sa windowsima/kompom

Koju grafu imaš, 100 stepeni je ipak malo previše.

Problem je vjerovatno u njoj. Kolike su ti temperature kada je komp u mirovanju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problemi sa windowsima/kompom

8800 GTS 320MB kak vidim kolke su mi umirovanju

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi sa windowsima/kompom
nedIm kaže...

Koju grafu imaš, 100 stepeni je ipak malo previše.

Problem je vjerovatno u njoj. Kolike su ti temperature kada je komp u mirovanju?

 Ne da je previše nego će krepat grafička za 10 dana. Brzinu ventilatora podesit u Nvidia tray-u. Kupio nedavno 4870 ,gasio se svako malo dok nisam skonto da je temperatura oko stotke(sam se gasi kad skuži previsoku temp).
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.1.2009 19:53 (gala385).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi sa windowsima/kompom

Provjeri si hladnjak na procesoru. Često se zna dogoditi da je loše postavljen pa se zbog toga događa da se komp ruši. Često ovi znadu zeznuti. Pogotovo ako imas Intelov procesor. Oni imaju malo čudne kopče na hladnjacima. To si provjeri.

15 godina
neaktivan
offline
Problemi sa windowsima/kompom

e to je vrlo moguce jer sam nedavno bio odvajao kad sam cistio komp a sam pitanje kak da ohladim graficku?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Problemi sa windowsima/kompom
mojopack kaže...

e to je vrlo moguce jer sam nedavno bio odvajao kad sam cistio komp a sam pitanje kak da ohladim graficku?

 jel ima aktivno il pasivno hlađenje. ak ima pasivno kupi neki vent i stavi ga da puše do grafi. tako sam ja i od onda su temerature niže 10 stupnjeva. a ak ima aktivno onda neznam, moram se informirat. al sigurno netko drugi zna
15 godina
neaktivan
offline
Problemi sa windowsima/kompom

bi pomoglo da otvorim kučište?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Problemi sa windowsima/kompom
mojopack kaže...

8800 GTS 320MB kak vidim kolke su mi umirovanju

 Meni je pod opterećenjem temperatura iste 63 stupnja Kloknuta na 660/950 i vent 100%! To je iole previše, 100 stupnjeva gospodina celzija!
pare nisu problem,...para nema ako možeš ostati miran dok je svuda oko tebe panika, vjerovatno si krivo razumio situaciju
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.1.2009 22:57 (doktor1).
15 godina
offline
RE: Problemi sa windowsima/kompom
mojopack kaže...

bi pomoglo da otvorim kučište?

 ne znam. meni je stalno jedna stranica otvorena. mislim da je to dobro što se tiče hlađenja, jer topli zrak stalno izlazi van, a loša je što prašina lako pada unutra i na komponente
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi sa windowsima/kompom
mojopack kaže...

bi pomoglo da otvorim kučište?

 Mislim da ti to neće puno pomoći jer su meni razlike u temperaturama sa otvorenim i zatvorenim
kućištem 1-2 stepena...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice