Racunalo se stalno restarta

poruka: 9
|
čitano: 2.429
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Racunalo se stalno restarta

Pozdrav, racunalo se pri dizanju windowsa stalno restarta, isto se dogodi i kada uđem u bios. Dizao sam nove windowse ali 0 bodova.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Racunalo se stalno restarta
Space Invader kaže...

Pozdrav, racunalo se pri dizanju windowsa stalno restarta, isto se dogodi i kada uđem u bios. Dizao sam nove windowse ali 0 bodova.

Pojavi li se plavi ekran pritom?

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
13 godina
online
Racunalo se stalno restarta

Ako imas skype na drugom uredjaju reci, pa onda mozemo tako to riješit što brže i bezbolnije, da se sad nezamaramo s milijun poruka, pošalji mi info na p.m

NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Racunalo se stalno restarta
Space Invader kaže...

Pozdrav, racunalo se pri dizanju windowsa stalno restarta, isto se dogodi i kada uđem u bios. Dizao sam nove windowse ali 0 bodova.

Želiš reći da ti se računalo restarta i kad si u BIOS setupu? Ako nisi dirao postavke BIOS-a (i postavke BIOS-a se nisu oštetile), onda se vjerojatno ili pregrijava ili je možda RAM defektan. Ili je defektno nešto drugo..

13 godina
online
Re: Racunalo se stalno restarta
mbaksa kaže...
Space Invader kaže...

Pozdrav, racunalo se pri dizanju windowsa stalno restarta, isto se dogodi i kada uđem u bios. Dizao sam nove windowse ali 0 bodova.

Želiš reći da ti se računalo restarta i kad si u BIOS setupu? Ako nisi dirao postavke BIOS-a (i postavke BIOS-a se nisu oštetile), onda se vjerojatno ili pregrijava ili je možda RAM defektan. Ili je defektno nešto drugo..

Mislim da mu ili ram nevalja,  ili se kmop pregrijava, ili nekaj nije dobro spojio, zato sam i htjeo preko skypea da se to što br

e i bezbolnije riješi...

NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH
14 godina
offline
Racunalo se stalno restarta

Imaš li piratske Windows-e ili original. Viđao sam piratske Windows-e koji su stalno restartovali računala. Digni Linux Mint ili Ubuntu live pa testiraj kako se računalo ponaša pod Linux-om.

Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
online
Re: Racunalo se stalno restarta
phoenix2003 kaže...

Imaš li piratske Windows-e ili original. Viđao sam piratske Windows-e koji su stalno restartovali računala. Digni Linux Mint ili Ubuntu live pa testiraj kako se računalo ponaša pod Linux-om.

I u biosu se gasi, stoga nije do windowsa

NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH
14 godina
offline
Racunalo se stalno restarta

Napajanje.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Racunalo se stalno restarta
phoenix2003 kaže...

Napajanje.

Onda se racunalo uopce nebi palilo

NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice