Rastartanje kompa....

poruka: 10
|
čitano: 2.498
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Restartanje kompa....

e ovako....kada uđem u igu...trenutno overlord..znači ništa prezahtjevno....nakon nekih 10-15 minuta se komp restarta....

drugi put sam već izišao iz igre i krenuo pisat ovaj pšost i onda se ugasio......

konfiguraciju možete vidjeti pod moj pc....e da i do sada sam imao gf gt9600 i nikad nije bilo problema ali sad sam mjenjao

kućište i grafu i počeli problemi....ja sve mislim da je možda napajanje......neki smartbox 500w ...ali do sad je sve bilo ok........

evo i slikica minut ili dva prije restarta.....nova grafa je xfx gts250 sa 1gb memorije.....

 

evo i link za sliku....

 

http://www.postimage.org/image.php?v=TsRXSv9

www.apriliabase.com
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.2.2010 20:11 (bikerbj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Rastartanje kompa....

kućište i grafu!!?? khm..da nije šarafčić ostao ispod ploče?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Rastartanje kompa....

nije sigurno...sve sam pregledao....

www.apriliabase.com
14 godina
protjeran
offline
Rastartanje kompa....

ako si sve pregledao vrati za probu staru grafiku

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Rastartanje kompa....

probat ću danas opet sa starom grafom....

 

edit: evo da se nadopunim....probao sam vratit stare drivere 195.xx i sad mi temperatura nije prešla 80 stupnjeva

        u testu sa occt...testirao sam samo 15 min ali sad planiram stavit na sat pa kako bude.....napominjem da ništa nije clockano....

evo i slikica što ih occt napravi pa ako netko razumije bolje od mene neka mi pomogne pravilno rastumačiti iste....neda mi se sad slati u amd grafu ako možda

nije greška u kartici......

 

 

 

www.apriliabase.com
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2010 14:09 (bikerbj).
15 godina
offline
Rastartanje kompa....

e ovako stavio sam jače napajanje.no name 600w i vrti test 30 min...temperatura gpu-a je bila na 84 stupnja

i po završetku testa sve ok...vratio svoje smartbox 500w napajanje, odvrtio test, temperatura gpu-a opet drži 84 stupnja

ali po završetku u zadnjih možda dvije minute se restartao e zašto nisam vidio da je nešto pisalo.....

idem ponovit opet test......

www.apriliabase.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Rastartanje kompa....

Ako je tako onda nemoj pobogu stavljat staro neispravno napajanje.riskiraš rođo ostale komponente

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2010 19:13 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Rastartanje kompa....
Kill Frenzy kaže...

Ako je tako onda nemoj pobogu stavljat staro neispravno napajanje.riskiraš rođo ostale komponente

ali stvar je u tome da na drugom kompu radi bez brige.....želim biti 100% siguran jeli mi napajanje slabo ili je greška u grafičkoj....

zato me zanim jesu li ove temperature ok......a ne da pošaljem grafu u adm a oni je vrate i kažu sve ok.....

www.apriliabase.com
15 godina
offline
Rastartanje kompa....

evo nakon dva sata igre ni jedan restart a temp grafe je 61-68 stupnjeva.....pa zar je moguće da ju hebu driveri....

 

www.apriliabase.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Rastartanje kompa....

e pa više stvarno neznam šta je sa ovim mojim kompom.....danas se restartao iz čista mira...

ubacio ja dvd u čitač da idem instalirat igru kad ono mrak...restart...pa opet restart....i kasnije još jednom...

e sad vidim da nije riječ o pregrijavanju grafe....dali je možda napajanje u banani ili nešto drugo neznam....

uglavnom komp je čist ...znači ispuhan od prašine....winsi preskenirani sa malwareom i sa avirom i sve ok....

ajde ljudi pomagajte sa kojom pametnom.....

www.apriliabase.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice