Slusalice s mikrofonom - 1jack

poruka: 8
|
čitano: 8.914
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Slusalice s mikrofonom - 1jack

E ovako narucio sam slusalice s ugradjenim mikrofonom, ali problem je sto mi je dosao jedan 3.5mm jack. Ocekivao sam dva (jedan za slusalice, jedan za mikrofon) ali izgleda ovo je neki combo.

Kad spojim u port za slusalice one rade ali mikrofon ne, i obrnuto.

Jel trebam neki adapter nabavljati, il mozda ima neki combo port? Maticna asrock z77 extreme4, vidim ima iza svakakvih portova svakakvih boja, ali ne zelim sa svakim eskperimentirati.

Zna li tko?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Slusalice s mikrofonom - 1jack

I ja koliko znam da moraju biti 2 jacka 3.5mm , sasvim je logicno da jedan ukljucis u rozi za mic a drugi u zeleni za zvuk ,jel taj tvoj sad radi onako u koji ga ukljucis , znaci ako je u rozi radi ti mic,a ako ga ukljucis u zeleni onda ti radi zvuk?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Slusalice s mikrofonom - 1jack

da, napisao sam gore, kad spojim u zeleni ocitava slusalice i rade uredno, kad spojim u rozi ocitava mikrofon ali doduse nisam uspio napravit da radi

13 godina
neaktivan
offline
Slusalice s mikrofonom - 1jack

nis cudno, to je ko za mobitele kak imas jedan jack, a koristi i mic i sluske. kupi adapter na ebayu za par dolara i bok.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Slusalice s mikrofonom - 1jack
Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Slusalice s mikrofonom - 1jack

di si ih kupio i za koliko?

 

10 godina
neaktivan
offline
Slusalice s mikrofonom - 1jack

ja imam sličan problem, samo obrnuto.
na laptopu imam samo port za mikrofon i slušalive u jednome, a headset koji bih želio kupiti ima odvojene priključke
ako možda tko zna gdje se može kupiti takav priključak? 

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.2.2014 22:51 (GoriLLa).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Slusalice s mikrofonom - 1jack
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice