Smartbox volan problem

poruka: 5
|
čitano: 2.531
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Smartbox volan problem

Pozdrav! Kad spojim Smartbox super wheelie u laptop izbacuje mi se poruka: usb uređaj nije prepoznat. Napravio sam dual boot sa win 7 i win xp jer mi je na laptopu bio original win7, a za njega nema drivera za ovaj volan. Probao sam sa spojiti Smartbox cobra joystick i trust gamepad i rade bez drivera (iako imam CD sa driverima za taj joystick) i na win 7 i na win xp. Na starom PC-u, koji je sad kod sestre, volan radi kao i spomenuti joystick i gamepad, sam ga prepozna i instalira u roku od nekoliko sekundi. Kod nje je win xp service pack 3, ali nije isti CD, jer ga je instalirao jedan majstor koji mi traži 200 kn za to (mogu kupit drugi volan za te pare). Molim za pomoć ako netko zna je li to do windowsa, laptopa ili nečeg trećeg? Hvala!

 

P.S. znam da ima puno tema o ovome volanu gdje ljudi traže drivere, ja ih imam na originalnom CD-u, ali nažalost ne pomažu, a na drugom PC-u volan radi bez drivera. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.4.2014 22:01 (techno_maniac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Smartbox volan problem

Zar baš nitko ne zna? {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Smartbox volan problem

BUMP

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Smartbox volan problem

imas tih tema o tome ja ti kazem bjezi od smartboxa volana jer nemozes nista igrat kako treba s tim
a sta se tice drivera instaliraj drivere od XP na win7 samo upali compatability

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Smartbox volan problem
Lacko kaže...

imas tih tema o tome ja ti kazem bjezi od smartboxa volana jer nemozes nista igrat kako treba s tim
a sta se tice drivera instaliraj drivere od XP na win7 samo upali compatability

 

Uspio sam tako da sam ga ukopčao na usb hub, on mu stalno daje struju za razliku kad ga prikopčam samo na USB port od laptopa, jer ga tada win7 automatski iskopča i nema napona. Drivere sam instalirao bez compatibility moda i radi... Privremeno rješenje dok ne nabavim Driving Force GT {#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice