Spajanje zvučnika sa dvd playera na pc

poruka: 11
|
čitano: 8.022
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Spajanje zvučnika sa dvd playera na pc

ovako imam kućno kino Sony DAV-SB100i sad me zanima dal ja mogu nekako spojit samo zvučnike od njega nači 5 satelita i i  1 subwoofer  na kompjuter? zvučnici imaju 2 sive žice koje na kraju ulaze u neki adapterić sličan onom od modema i to se spaja u dvd player...ako itko zna kako neka kaže..:DD

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Spajanje zvučnika sa dvd playera na pc

da sa vanjskim pojačalom pojačalom

http://www.youtube.com/glodalica
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Spajanje zvučnika sa dvd playera na pc
gjurki kaže...

ovako imam kućno kino Sony DAV-SB100i sad me zanima dal ja mogu nekako spojit samo zvučnike od njega nači 5 satelita i i  1 subwoofer  na kompjuter? zvučnici imaju 2 sive žice koje na kraju ulaze u neki adapterić sličan onom od modema i to se spaja u dvd player...ako itko zna kako neka kaže..:DD

to je 5.1? Ako je 5.1 onda imaš 1 stupac di imaš 1 crveni1 bjeli pa opet 1 crveni i 1 bjeli i 1 žuti(ili 1crveni 1 bjeli) za out i jedan stupac za in je isto tako, i onaj za out ja mislim da taj ide u PC imaš adapter s činč na onaj kabel kao od slušalica za PC.Neznam dali si me skužio,budem kasnije napravio slike,ja sam isto zvučnike od kućnog kina pripojio.

http://forum.links.hr/index.php?tab=forum
14 godina
protjeran
offline
Spajanje zvučnika sa dvd playera na pc

e da tako nešto šta si reko ja mislim..u raznim bojama je..

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Spajanje zvučnika sa dvd playera na pc

Zasto nemoze ovako, 3.5mm u komp, 2x chinch u kucno kino?

 

Kuzim ja sta ti hoces samo mislim da ti regulacija glasnoce ako i uspijes to tako spojit nece bit dovoljna samo preko racunala.

 

E i daj mi reci kakav je to adapter sta spominjes. Ima kakva slika il nes?

The best way to be boring is to leave nothing out.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Spajanje zvučnika sa dvd playera na pc
Sale_ds kaže...

Zasto nemoze ovako, 3.5mm u komp, 2x chinch u kucno kino?

 

Kuzim ja sta ti hoces samo mislim da ti regulacija glasnoce ako i uspijes to tako spojit nece bit dovoljna samo preko racunala.

 

E i daj mi reci kakav je to adapter sta spominjes. Ima kakva slika il nes?

Ee na taj način je moje,3.5mm u komp činč u kućno kino,i pojačavam/stišavam preko daljinskog od samih zvučnika.I ako hoču preko tipkovnice(ko i svaka druga multimedijska ima za ton).

http://forum.links.hr/index.php?tab=forum
14 godina
protjeran
offline
RE: Spajanje zvučnika sa dvd playera na pc
Sale_ds kaže...

Zasto nemoze ovako, 3.5mm u komp, 2x chinch u kucno kino?

 

Kuzim ja sta ti hoces samo mislim da ti regulacija glasnoce ako i uspijes to tako spojit nece bit dovoljna samo preko racunala.

 

E i daj mi reci kakav je to adapter sta spominjes. Ima kakva slika il nes?

ova treća slika skroz lijevo ono tako meni izgleda dvd player i u to upikavam zvučnike i sad mene zanima dal ima za kupit takav isti adapter koji s jedne strane ima tako a s druge ono zeleno 3.5 mm da ukopčam u komp i da ima za regulaciju zvučnika zato jer hoću da mi dvd ostane u boravku za gledat filmove i to..:D

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
13 godina
protjeran
offline
RE: Spajanje zvučnika sa dvd playera na pc
gjurki kaže...
Sale_ds kaže...

Zasto nemoze ovako, 3.5mm u komp, 2x chinch u kucno kino?

 

Kuzim ja sta ti hoces samo mislim da ti regulacija glasnoce ako i uspijes to tako spojit nece bit dovoljna samo preko racunala.

 

E i daj mi reci kakav je to adapter sta spominjes. Ima kakva slika il nes?

ova treća slika skroz lijevo ono tako meni izgleda dvd player i u to upikavam zvučnike i sad mene zanima dal ima za kupit takav isti adapter koji s jedne strane ima tako a s druge ono zeleno 3.5 mm da ukopčam u komp i da ima za regulaciju zvučnika zato jer hoću da mi dvd ostane u boravku za gledat filmove i to..:D

Tražiš 3.5mm utikač za u pc s 2 činč izlaza i to ti to,umjesto da štekaš u dvd ti u matičnu i ista stvar.I onda narediš si u postavkama tona od matične 5.1 sustav poslažeš zvučnike kako ti je na slici i to ti je to.

http://forum.links.hr/index.php?tab=forum
13 godina
neaktivan
offline
Spajanje zvučnika sa dvd playera na pc

Jedino da kupis par desetaka metara kablova za zvucnike ako ne i vise posto ti je vjerovatno komp u drugoj prostoriji? lol

 

Moja preporuka ti je da kupis obican dvd player i stavis ga u dnevni a cijelo kucno kino preselis u sobu di ti je komp. Sto znaci da ces filmove onda gledat preko zvucnika od telke.

 

A kakve zvucnike imas trenutno spojene na komp?

The best way to be boring is to leave nothing out.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Spajanje zvučnika sa dvd playera na pc

ma imam neke logitechove 2 satelita i subwoofer, a ja si oćo ove od kućnog kina na zid iza sebe zakačit i onda da kad igram igrice da mi sa svih strana se čuje {#}

 

a di imam za kupit to šta mi treba?? u komp šopovima ili ,, ako nekom nije teško da pogleda i da mi link ako je ikako moguće preko interenta to naručit..

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Spajanje zvučnika sa dvd playera na pc

Nema neke nauke.

 

Najbolje ti je onda sve preselit u sobu, a kupit neki dvd za dnevni.

 

A jos bolje ti je kupit dobre slusalice pa nemoras nista selit.

The best way to be boring is to leave nothing out.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice