Stekaju igrice

poruka: 136
|
čitano: 43.272
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Stekaju igrice

Ovako prije neki dan cs mi je poceo da steka svaki 1min i manje na 3,4sekunde se zamrzne slika nisam probavao druge igrice al mislim d ai one stekaju.evo konfa krsa:win last xp sp3,AMD Sempron(tm) Procesor LE-1250 2,21GHz 1GB Rama,Nvidia GE Force 7600GT...inace komp je brz kad otvaram nesto u pola sekunde otvara foldere i to.Temperatura Graficke je 67C stepeni.da li je normalna ta temperetura?instalirao sma najnovije drajvere prije oko 2sata i o5 isto...preskeniro sam anti-malvare a avirom prekseniram citav komp i na 49% mi zibaci neku grasku i nmg nastavit moram prekinut skenirnaje cistio sam ccleanerom smece,regystry i sa onim disc sleanups ot doje uz windows sma cistio,sa glary unttitles sam cistio disk,regystre,shortcut sa tune up sam sve uradio sto je moguce i sa jos jednim preogramm sma cistio regystre i nista nepomaze sve sma to radio iz safe moda...imam 3 vrste cs i na svim steka,reinstaliro sma jedne cs i o5..evo task manager-- http://imageshack.us/photo/my-images/36/gtththth.png/

->http://imageshack.us/photo/my-images/546/unledjujuju.png/

PomAGajTE.{#}

ZELJKO
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Stekaju igrice
Ocisti ga od prasine,skeniraj si komp od virusa.koje su temp proca??
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Stekaju igrice

Nerauzmije sta je to temp proca?od rpasine sma cistio prije jendo 3 sedmice i malopre sam ukljuciovenrilator onaj veliki sto se ja hladam  otvorio komp i okreno ventilator prke komp i o5isto {#}

ZELJKO
12 godina
neaktivan
offline
Re: Stekaju igrice

Skonto sam temp ploce :) evo slika od temperature sa progrmaom http://imageshack.us/photo/my-images/171/grgre3e.png/

ZELJKO
14 godina
neaktivan
offline
Stekaju igrice

Ocisti ponovo grafu jer u idlu su ti temp 67 stupnjeva. il si prije tog nes igro....

i molim te pisi malo razumljivije

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Stekaju igrice

Igram samo cs nista drugo a nisam igro jedno 20 min cs i posle jedno 2,3 sata sma slikao nisma nista samo na fb bio komp je upaljen od jutros oko 8 sati pa do sada tako svkai dan...

ZELJKO
12 godina
neaktivan
offline
Stekaju igrice

viidm da se puno grije komp u sobi gde igram bude vruce a vmao udrugim prosotijama je hladnije nzm jel do kompa ili do sobe ahahahhaaha xD kad smana komp radi ventilator jer kao neradi znojim se u sobi ko da sam na treningu

ZELJKO
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stekaju igrice
A jes probo obrisat sve cs-ove pa onda preskenirat komp antivirusom pa ccleaner i ostalo i onda kad sve to napravis ugasit komp i ne palit ga par dana(da se malo ohladi)pa onda opet instalirat cs. Metoda zvuci cudno al i komp se treba nekad odmorit :)
14 godina
offline
Re: Stekaju igrice

Ako igras CSS onda je moguce da je do igre problem ako imas original posto meni od updat-a zna zastekat isto svakih 10ak minuta na 1 sec...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Stekaju igrice

igram obicne cs non steam imam hakirani steam al na njemu nema onja znak ispred nika da ima steam pa niko enzna daigramans steam i neigram na njih

ZELJKO
12 godina
neaktivan
offline
Stekaju igrice

Izgleda da se popravilo skino sam neki antispyware program preskeniro uso na cs na delije sever 20:0skor 3,runde i nista nije se ono zamrzavanj pojavljivalo al mi je jendom fps opdao na 60 na jendo 3,4sekunde i posle je 100 ako neko zna nesto za fps nek postavi iskljucen je vertycal  sync...i cfg mi se poravio bolje puca odma 20:0 skor :)

ZELJKO
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Stekaju igrice

skeniram ja sa nod32,avirom,avast komp prvo jedan antvirus instaliram pa skeniram pa posle 15 dana izbrisem ovaj drugi instaliram i tako i treci i posle  jedan mesec opet to radim i nema problema jer nemoze jedan antivirus naci sve viruse a avira je najbolja pa nod a avast nicemu nesluzi al ja ga za svaki slucja instaliram prije sam ga imo godinu dana nije nijedan virus naso a komp kocio posle kad sma skino aviru 40 visrusa i sa nod 32 virusa naso...hvala svima sto ste pokusali pomoci mozda i nije zbog ovog programa  mozd je nako se popravilo :)znaci ako ocete dakomp radi savseno trazite po google kako ubrzati kompidite redom po temama i sve to uradite akoenmate skinite ccleaner sanjim brisite smece sa diska regystre.glary unntitles isto disk smece brise,shortcut i regystre,tune up ima puno u sebi porgrama regysty cleaner,regystry defrager,defrager disk doctor za HDD ima ih jos puno...defregmentaciju diksa svkao ejndo 15 dana...cleaner upotrebljavam svaku vece kad gasim komp....i to je to :)))))evo sa ovim programom sma malopre pobriso sypywareSUPERAntiSpyware Professional i danas sam sa malvarebytom.

ZELJKO
14 godina
neaktivan
offline
Stekaju igrice

Jesus...

Me gusta.
Moj PC  
21 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Stekaju igrice

bem ti sad uso da igram kad o5 zaledi se al sad nije onkao cesto ko pirje probacu sutra ocistiti grafikcu pa probat 

ZELJKO
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Stekaju igrice

pRIMETIO SMA DA CIJELI KOMP ZATSEKA NA 1,5 SEKUDNI SAD NA FB BIO KAD ZASTEKA KO NA CS

ZELJKO
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Stekaju igrice

I OCISTIO SMA GRAFICKU SAD JE 54 STUPNJEVA TEMP.

ZELJKO
14 godina
offline
Re: Stekaju igrice

Krsis pravila foruma nemoj double post stalno raditi i ugasi caps lock dok pises!

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Stekaju igrice

Ovaj vodi svoj monolog. Kompjuter ti je star, zato ti sve šteka. Ili kupi novi ili se pomiri s time da nećeš moći igrati igre više.

 
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Stekaju igrice

ma kupujem za 3 mjeseca novi do jendo 3000km dok mi doje iz francuske otac vec ovaj propralvjam jer ocu da se naucim nesto :)sorry za velika slova 

ZELJKO
15 godina
offline
Re: Stekaju igrice
Somniume kaže...

Ovaj vodi svoj monolog. Kompjuter ti je star, zato ti sve šteka. Ili kupi novi ili se pomiri s time da nećeš moći igrati igre više.

Čovjek je rekao da mu je najednom počelo štekati, ne može računalo ostariti za neku namjenu preko noći.

 

Ako je bilo dobro za to što koristi čemu mijenjati, najlakše je svaki problem rješavati mjenjanjem računala.

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Stekaju igrice

AMD Sempron(tm) Procesor LE-1250 2,21GHz 1GB Rama,Nvidia GE Force 7600GT


Oprosti, ali ovo je zastarjelo, znam da nemaju svi novce za kupiti novi kompjuter, zato neka poćne skupljati sada.

Ali sigurno mu ne pomaže ni ovaj rocket dock i ostale stvari, neka ponovo instalira windowse i CS bi mu trebao raditi normalno.

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.8.2011 10:24 (Somniume).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Stekaju igrice

Ma imam pare al mi nisu dali da kupim zato sto salbo u skoli ucim i puno na komp bude al evo kupise mi za 3 mejseca koji god hocu imma ja svoje 2000km i dace mi onjos jendo 1000km i kupicu neki dobar samoz a gta4 da  moze

ZELJKO
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stekaju igrice
zeljkozex kaže...

Ma imam pare al mi nisu dali da kupim zato sto salbo u skoli ucim i puno na komp bude al evo kupise mi za 3 mejseca koji god hocu imma ja svoje 2000km i dace mi onjos jendo 1000km i kupicu neki dobar samoz a gta4 da  moze

Kupit ćeš PC samo za GTA IV?

 

Bravo.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Stekaju igrice

pa mislim da moze da pokrene GTA4 da nesteka ako njega mzoe ja mislim da sve ce uglavnom sve igrcie moci 

ZELJKO
12 godina
neaktivan
offline
Stekaju igrice

mozete li mi naci drajvere za zvucnu evo maticna ploca posot te drajvere nisma minejao 2,3god

http://www.asus.com/Motherboards/AMD_AM2/M2NMX_SE_Plus/

jel to ovo http://www.asus.com/Motherboards/AMD_AM2/M2NMX_SE_Plus/#download

 

 

ZELJKO
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.8.2011 10:54 (zeljkozex).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Stekaju igrice
zeljkozex kaže...

mozete li mi naci drajvere za zvucnu evo maticna ploca posot te drajvere nisma minejao 2,3god

http://www.asus.com/Motherboards/AMD_AM2/M2NMX_SE_Plus/

jel to ovo http://www.asus.com/Motherboards/AMD_AM2/M2NMX_SE_Plus/#download

 

 

O moj boze pa drajveri su ti ko ulje. Svakih par mjeseci ih moras mjenjat. Ince ti "zapece" pa nemozes iskljucit glazbu koju si zadnju slusao!

Gamers Don't Die, They Respawn.
13 godina
offline
Re: Stekaju igrice
Looka kaže...
zeljkozex kaže...

Ma imam pare al mi nisu dali da kupim zato sto salbo u skoli ucim i puno na komp bude al evo kupise mi za 3 mejseca koji god hocu imma ja svoje 2000km i dace mi onjos jendo 1000km i kupicu neki dobar samoz a gta4 da  moze

Kupit ćeš PC samo za GTA IV?

 

Bravo.

Najači gif ikada...

15 godina
offline
Re: Stekaju igrice
GimmieCorsair kaže...

 

O moj boze pa drajveri su ti ko ulje. Svakih par mjeseci ih moras mjenjat. Ince ti "zapece" pa nemozes iskljucit glazbu koju si zadnju slusao!

Zašto mi morao mijenjati drajvere na sistemu koji uredno radi? I to svakih nekoliko mjeseci?

 

Moja instalacija Win7 je gore nekih 19 mjeseci, samo kupim updateova, XP na kojem ovo pišem je gore preko dvije godine, XP na poslu je isti već skoro

4 godine bez ikakvih intervencija itd.

 

Antivirus, malo zdrave pameti kada se mota po internetu i to je to.

 

 

 

13 godina
offline
Re: Stekaju igrice
Kristyans kaže...
GimmieCorsair kaže...

 

O moj boze pa drajveri su ti ko ulje. Svakih par mjeseci ih moras mjenjat. Ince ti "zapece" pa nemozes iskljucit glazbu koju si zadnju slusao!

Zašto mi morao mijenjati drajvere na sistemu koji uredno radi? I to svakih nekoliko mjeseci?

 

Moja instalacija Win7 je gore nekih 19 mjeseci, samo kupim updateova, XP na kojem ovo pišem je gore preko dvije godine, XP na poslu je isti već skoro

4 godine bez ikakvih intervencija itd.

 

Antivirus, malo zdrave pameti kada se mota po internetu i to je to.

 

 

 

Ocito imamo slabu percepciju sarkazma...

Gamers Don't Die, They Respawn.
15 godina
offline
Re: Stekaju igrice
GimmieCorsair kaže...
Kristyans kaže...
GimmieCorsair kaže...

 

Ocito imamo slabu percepciju sarkazma...

Moja isprike što nije isti prepoznat, letimično sam preletio preko odgovora...

 

Većina odgovora na forumu se temelji na formatiranju diskova, reinstalacijama Windowsa, kupovinama novih računala i slično pa sam brzinski zaključio da je i ovdje taj slučaj.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice