Temperatura GTX 560

poruka: 11
|
čitano: 808
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Temperatura GTX 560

Ovako prije 2-3 mjeseca grafička je radila odlično ali odjednom je riknuo ventilator ili ne znam šta više samo znam da se nisu okretali i nije sliku prikazivala (msm da je izgorilo nešta) , poslo sam na servis došla je nekidan kaže da su nešto lemili (koliko sam vidio prelemili su sve) , radi ona sada ali temperatura u igrici je preko 70C i dolazi čak na 100C (wot-medium setting) prije je bilo na ultra setting max temperatura 55C. Grafička na dodir ne djeluje da je jako vruća iako piše na speedfan-speccy-msi afterburner itd dali je moguće da je senzor neki otišo?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Temperatura GTX 560
Rookie1231 kaže...

 poslo sam na servis došla je nekidan kaže da su nešto lemili

temperatura u igrici je preko 70C i dolazi čak na 100C

- Opet je vrati na servis, mora sve biti OK.

11 godina
neaktivan
offline
Temperatura GTX 560

Uredu a dali može biti do drivera slučajno ? moj kolega jedan je imao sličan problem temperatura mu je bila visoka i kad je promjenio drivere sve se stabiliziralo

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Temperatura GTX 560
Rookie1231 kaže...

Uredu a dali može biti do drivera slučajno ?

- Ne vjerujem, ali nada umire posljednja, probaj stavit drivere v314.22, imaš na Nvidia stranici za skinut i starije verzije.

11 godina
neaktivan
offline
Temperatura GTX 560

Evo skidam upravo , hvala na pomoći 

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Temperatura GTX 560

Provjeri da li je grafička dobro legla u PCIE slot. Čisto sumnjam da u servisu koriste neku kvalitetnu termalnu pastu. Kupi kvalitetnu termalnu pastu i ponovo instaliraj hladnjak.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Temperatura GTX 560
phoenix2003 kaže...

Provjeri da li je grafička dobro legla u PCIE slot. Čisto sumnjam da u servisu koriste neku kvalitetnu termalnu pastu. Kupi kvalitetnu termalnu pastu i ponovo instaliraj hladnjak.

I puk ode mi garancija 

13 godina
offline
Re: Temperatura GTX 560
Rookie1231 kaže...
I puk ode mi garancija 

- Ne ode, ako grafa nema naljepnice npr. na vijku koji drži hladnjak,

  jer ako ima naljepnicu i ti je potrgaš dok skidaš hladnjak, e onda gubiš garanciju.

- Samo ti to vrati njima, neka se zabavljaju i neka to srede, ako neće, neka daju drugu, još bolje.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Temperatura GTX 560
Valentin17 kaže...
Rookie1231 kaže...
I puk ode mi garancija 

- Ne ode, ako grafa nema naljepnice npr. na vijku koji drži hladnjak,

  jer ako ima naljepnicu i ti je potrgaš dok skidaš hladnjak, e onda gubiš garanciju.

- Samo ti to vrati njima, neka se zabavljaju i neka to srede, ako neće, neka daju drugu, još bolje.

 

 

Nema naljepnice a i bila je na servisu tako da su oni sigurno skidali to , poslat ću im vjerovatno nazad

11 godina
neaktivan
offline
Temperatura GTX 560

Stavio sam malo paste nije nešto puno ali vidim da se drastično temperatura spustila i nije više da toliko skače , koju pastu da kupim sad pa ću je skroz promjenit 

Artic Cooling ? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Temperatura GTX 560

Moze Arctic Cooling , npr. MX-4 !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice