Temperatura procesora

poruka: 21
|
čitano: 6.255
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Temperatura procesora

je li ovo normalno??? Rijec je laptopu TOSHIBA A300D. Procesor je AMD Athlon64 x2 TK-57 1.90Ghz...

speedfan speedfan
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.10.2009 17:00 (privacyblocked).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Temperatura procesora
privacyblocked kaže...

je li ovo normalno??? Rijec je laptopu TOSHIBA A300D. Procesor je AMD Athlon64 x2 TK-57 1.90Ghz

 

 

nije nikako normalno samo mislin da senzor krivo govori jer na 90c proc bi več riknija

 

I Jadantisi
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.10.2009 17:02 (giga).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Temperatura procesora
giga kaže...
privacyblocked kaže...

je li ovo normalno??? Rijec je laptopu TOSHIBA A300D. Procesor je AMD Athlon64 x2 TK-57 1.90Ghz...

a dije tu ta nenormalna teperatura ??

vidi sliku

15 godina
offline
Temperatura procesora

De ti skini HWmontior pa onda stavi sliku. Heba te ovaj speedfan

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Temperatura procesora

moguče da moraš otvorit lap top i prominit pastu a vjerojatno se nakupilo i prašina na hladnjaku pa je protok zraka upola lošiji

I Jadantisi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Temperatura procesora

evo i nova slika....

hwmonitor hwmonitor
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Temperatura procesora
privacyblocked kaže...

evo i nova slika....

kažem ti otvoriga promini pastu i ispuši hladnjak uvjeren san da češ na hladnnjaku nač dobru naslagu prašine

I Jadantisi
14 godina
neaktivan
offline
Temperatura procesora

poslusaj čovjeka ispuši prašinu,samo pazi da nesto ne ostetiš...polako i sigurno

@pughhh@
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Temperatura procesora

dobro! ok! nosim ga na servis... a sada mi objasnite zasto se pod vistom laptop ne restartira a pod xp-om svako jedno pola sata... cak i za vrijeme instalacije xp-a se restarta onda kad ne bi smio... a s vistom ne... da napomenem vista je dosla preinstalirana na njemu a ja sam instalirao xp...

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Temperatura procesora
privacyblocked kaže...

dobro! ok! nosim ga na servis... a sada mi objasnite zasto se pod vistom laptop ne restartira a pod xp-om svako jedno pola sata... cak i za vrijeme instalacije xp-a se restarta onda kad ne bi smio... a s vistom ne... da napomenem vista je dosla preinstalirana na njemu a ja sam instalirao xp...

pitanje je kako si ti to instalira jesi adekvatno pobrisa particije ima tu stotine sitnica koje mogu kočiti proc a siguran san da mu je hladnjek pun prašine ka čep inače san se več susreta s istim problemima jer prenosnik moreš stavit svuda po kuči a naigora stvar je odložiti ga na kauč krevet i bilo koje platnene podloge jer ispod laptop uvlači zrak te ga sa strane izbaciva za nepovirovat je za 6 miseci koliko prašine se nakupi na hladnjaku doslovno se stvori mali tepih

I Jadantisi
14 godina
neaktivan
offline
RE: Temperatura procesora

kako sam ja to instalira??!!!  formatra sam disk, napravio dvije particije, i instalira ko i sto tisuca puta prije...

14 godina
offline
Temperatura procesora

Mene zanimaju temperature dual cora E6300. Meni se kreću recimo od 30 pa neznam pri igranju do 50 stupnjeva. Zanima me dokle je neka normalna razina? S obzirom da planiram ocat procesor.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2009 11:10 (zabranjeniples).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Temperatura procesora

na laptopu normalno ti je 90 stepeni da ide, tako da se ne brini, ili nosi u servis pa ce ti isto reci

Mulalic Aid
14 godina
offline
RE: Temperatura procesora
wanted kaže...

na laptopu normalno ti je 90 stepeni da ide, tako da se ne brini, ili nosi u servis pa ce ti isto reci

Ma hvala ti na trudu. Mene zanima isključivo za ovaj desktop procesor. Znam ja otprilike na šta se mogu bazirat ali ono zanimala me čisto neka granica :)

14 godina
protjeran
offline
Temperatura procesora

Vaše mišljenje :Tko pokazuje točnu temperaturu procesora (Athlon 64 3200+) Everest i Speedfan 67 C. ili bios 32 C. Stupnjeva?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Temperatura procesora
Uran 11 kaže...

Vaše mišljenje :Tko pokazuje točnu temperaturu procesora (Athlon 64 3200+) Everest i Speedfan 67 C. ili bios 32 C. Stupnjeva?

Provjeri kaj kaze ovaj dole programcic za temperaturu proca.Cool

 

http://www.alcpu.com/CoreTemp/

14 godina
neaktivan
offline
RE: Temperatura procesora
CPUID HWMonitor :)
15 godina
neaktivan
offline
Temperatura procesora

Ja isto kad upalim Assasins Creed na kompu igrica mi uopce nesteka niti nema laggova ali nakon 30 minuta igranja komp dostigne temp do 60 celzijusa i crasha se...nakon sto izađe iz igrice pokaze mi se VPU recover nesto da se crashao... nerazumijem bas... mislim da bi trebao reinstalirati windowse...imam ih vec dosta dugo zasad(pretpostavljam da su driveri totalka)...sto vi mislite?

[url=http://"http://www.mybannermaker.com/link.php?nurl=http%3A%2F%2Fbelisce-gaming.ucoz.com%2F"][img width=400 height=49]http://img3.imageshack.us/img3/8711/mybanner4a32b4bfe5e10.pn
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.6.2010 0:19 (FrightMare).
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Temperatura procesora

Core Temp.  nakon par minuta rada ne pokazuje ništa tj. pokazuje 0 stupnjeva C ( ? ).Program procesor normalno prepoznaje.

Any idea?

14 godina
protjeran
offline
RE: Temperatura procesora

CPUID HWMonitor pokazuje kao Everest i SpeedFan 66-68 C stupnjeva.

14 godina
neaktivan
offline
Temperatura procesora
onda je to to
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice