Toshiba satellite bluetooth ne radi

poruka: 3
|
čitano: 2.245
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Toshiba satellite bluetooth ne radi

Problem je sljedeci; jaranica mi ima ovaj laptop ( http://www.toshiba.rs/laptops/satellite/satellite-m50-a/satellite-m50d-a-10x/ ) i ima problema sa uparivanjem bluetooh slusalica, koristi windows 8.1, ja sam sinoc gledo po forumima i pise da se pritisne fn i f8 da se ukljuci bluetooth, radio sam i screenshare preko skypa, gledao u device manage da nema unknown devices, onda u control panel nema bluetooth ikonice niti ima bluetooth adaptera u network and sharing centru, naso sam joj od toshibe driver stack kaze nakon restarta ima ikona za bluetooth ali kaze da sotware nije podrzan, gledo sam i na dosta foruma ima ljudi sa istim problemom. Sta bi jos moglo da se pokusa? reko sam joj da sa f2 proba da vidi u bios-u da nije mozda bluetooth tu disablovan, htjela je konektuje acme bezicne slusalice, na laptop. Slisalice su ispravne jer ih se mogu upariti sa telefonom. Da li nadogradnja bios-a jedino preostalo rijesenje?

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.11.2014 23:41 (Elfudin).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Toshiba satellite bluetooth ne radi

Pozdrav, provjeri s ovim driverima:

Toshiba Laptop Driveri

 

Trebali bi raditi kada izabereš - For: Windows 8.1, zatim pronađeš bluetooth driver

Ako ne radi neka pogleda update biosa preko .exe file-a, mada mislim da nije u tome zato jer je kartica od wirelessa ujedno i bluetooth (spojena softverski)

 

Pozz

WithSkill
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Toshiba satellite bluetooth ne radi

meni na kompu nije htio prepoznati usb bluetooth pa sam nakon googlanja naišao na upute. slijedio sam prve upute i riješio problem http://www.youtube.com/watch?v=l0a9fPdtPU8

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.8.2016 23:04 (siux-siux).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice