TpLink tl-wa701nd

poruka: 3
|
čitano: 2.020
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
TpLink tl-wa701nd

Pozdrav svima, nadam se da nisam pogrijesio podforum kud stavit temu, ako jesam oprostite i premjestite to kud treba :)

 

Ovako problem je sljedeci, kupio sam navedeni router i sad se zelim spojiti na bratica koji je odma kuca pored moje ali dakle da ja budem spojen zicom na komp i da mi on dijeli Wi-Fi opet da se mogu mobitelom i laptopom spojit na router, uspio sam sredit da mi bude komp spojen znaci ali nista drugo onda samo na kompu mogu i nikako dijeliti da bi se sa bilo cime sa strane spojio opet na njega (imao sam, tj. jos uvjek AirLive WL1600 USB, ali je sranje oprostite sto se tako izrazavam stalno se pregrijava i s njim se nista ne moze i izbacuje), dakle sada ako je netko imao ikakva iskustva sa ovim routerom i kako postaviti postavke za to sto ja zelim jer to nikako nemogu napraviti mislim da bi to morao biti Bridge with AP mod ali to mi nikako ne radi, pa ako netko ista zna, neka napise, veliko hvala! :)

Ako treba ikakvih slika, nesto iz prirucnika od routera dat cu nije problem.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: TpLink tl-wa701nd

- zapravo sad ne trebaš router nego accesspoint (obrnuta funkcija). Prolistaj upute, većina routera ima opciju, AP, repeater mode, adhoc mreža i sl. nazivi. Cilj je spojiti wlan na drugi wlan i žicu na PC. Repeater mode ili Access Point ti vjerojatno ne treba prevoditi? Sve ostalao trenutno možeš saznati za svoj model uz pomoć googlea.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.2.2014 15:01 (ihush).
10 godina
neaktivan
offline
TpLink tl-wa701nd

Ma nista nece jednostavno acces point niti repeater nista samo na client radi ali onda ne mogu dijelit jos Wi-Fi, no nema veze vec sam ga vratio i zamijenuo za novi na kojemu sve radi, pozdrav i hvala svejedno! :)

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice