Treperenje(zeleni pixeli)

poruka: 7
|
čitano: 758
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Treperenje(zeleni pixeli)

Znaci danas sam odjednom na monitoru su mi pocele treperiti zeleni tockice,bila su jedno dva reda se pojavila i nakon par sekundi je prestalo.Jednom je  bilo u crvenoj boji.Uvijek traje po 2-3 sekunde.Desilo se dok sam bio na desktopu idle i dok sam igrao.Jer u pitanju monitor ili GPU?Otprilike.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Treperenje(zeleni pixeli)

u pitanju je grafa, probaj u safe modu ako ti se to ne desava( dakle bez instaliranih drivera), grafa je pred kraj ili ima "hladni lem"!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Treperenje(zeleni pixeli)
tenkista kaže...

Jer u pitanju monitor ili GPU?Otprilike.

Reci ti nama! Spoji monitor na neki drugi kompjuter/uređaj pa vidi događa li ti se to isto. Spoji kompjuter na drugi monitor pa vidi događa li ti se to isto. Ne može ti nitko ništa na pamet reći - to sam trebaš dijagnosticirati.

 

Ako je problem s monitorom, onda probaj ovaj online programčić - odvuci prozor sa šumom na mjesto gdje ti se pojavljuju te linije pa ga malo pusti da odradi svoje desetak minuta: http://www.jscreenfix.com/fix.html

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.4.2016 20:26 (mbaksa).
14 godina
offline
Re: Treperenje(zeleni pixeli)

Siguran sam barem 50% da  se grafa sprema za odlazak u vječna lovišta nek proba sa drugim monitorom  slažem se ak ni to ne pomogne može u dučan po novu Grafičku karticu

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.4.2016 7:19 (Master Infirmiy).
8 godina
neaktivan
offline
Treperenje(zeleni pixeli)

Probaj ako imas prikljuciti na integrisanu graficku, ako se opet budu pojavljivale tackice onda je do monitora ali mislim da je problem sa grafickom.Probaj sa novijim driverima itd...

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Treperenje(zeleni pixeli)

Jel imaš kakav OC na grafickoj ? Ako su tockice svaki put na drugom mjestu onda je vjerojatno grafa, resetiraj za svaki slucaj u afterburneru sve postavke na default, probaj povecati power limit na 25%... Znaci stock clockovi za lightning ti trebaju biti 1080 core i 1250 memory.
Iako artifakti zbog nestabilne graficke traju doslovno milisekundu, ako core ne valja onda su kockice onako (ko hrvatski grb lol) ako je memorija onda ugl. budu cudni glitchevi tipa ogroman zeleni zid ili neka šarena crta preko cijelog ekrana. Iskreno cudi me da te Lightning zeza, probaj također switchat na ln2 bios, ali naravno ako imaš garanciju nosi.

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.4.2016 14:39 (D3lBoy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Treperenje(zeleni pixeli)

mislim da su to artefakti možeš to slikat plis

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice