Turn off PC-a

poruka: 7
|
čitano: 1.409
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Turn off PC-a

Kad želim ugasit računalo ist pokrene aplikaciju i onda se restarta.Nakom što sam u startupu isključio automaticlly restart na plavom ekranu ispiše C 000021A fatal system error.The system has bee shut down.Jedino ga mogu ugasin na dugme kad je takav plavi ekran.Kad sam ga probao restarta opet plavi ekran i piše 0x0000000A i između ostalog Beginning dump of physical memory.Physical memory dump complete.Windows HP HE SP3.A i neznam otvorit bios.Hvala na pomoći.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Turn off PC-a

windows ti se otvara sa CTRL + F1.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
15 godina
neaktivan
offline
RE: Turn off PC-a


Stop 0x0000000A ili IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL


Stop 0xA poruke označava da je jezgreni način rada ili procesa vozaču pokušao pristup memorijska lokacija na kojoj se nisu imali dozvolu, ili na zahtjev nivou kernela (IRQL) koji je bio prevelik. Kernel-modu proces može pristupiti samo druge postupke koji imaju IRQL manja od ili jednaka, svoje vlastite. Ova poruka je obično u zastoju zbog neispravan ili nekompatibilan hardver ili softver.

Mogući Rezolucije:

• Stop 0xA poruka može pojaviti nakon instalacije neispravan upravljački program uređaja, sustav usluga, ili firmware. Ako se poruka o zastoju liste vozača po imenu, onemogućiti, uklonite, ili vraćanja upravljačkog programa kako biste ispravili problem. Ako onemogućite ili brisanje vozača rješava probleme, obratite se proizvođaču oko moguće ažurirati. Korištenje ažurirani softver je posebno važno za multimedijske aplikacije, antivirusni skeneri, CD-i savladavanje alata.

• Stop 0xA poruka može biti zbog mana ili neispravan hardver. Ako se poruka o zastoju bodova za kategoriju uređaja (video ili disk adapteri, na primjer), pokušajte uklanjanja ili zamjene hardverskih bi utvrdio da li je to uzrok problema.

• Ako naiđete Stop 0xA poruku dok ažuriranja na sustav Windows XPl, problem može biti zbog nekompatibilan upravljački program, sustav usluga, skener virusa, ili rezervne. Da bi izbjegli probleme, dok nadograđivanja, vaą hardver pojednostavi konfiguraciju i ukloniti sve treće strane upravljačke programe uređaja i sustava usluga (uključujući i virus skeneri), prije pokrenuti setup. Nakon što ste uspješno instalirali Windows XP, obratite se proizvođaču hardvera za dobivanje kompatibilan ažuriranja.

 

 

http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
neaktivan
offline
Turn off PC-a

Vidim po svim forumima da dečki imaju istih problema.Kako da otvorim CurrenVersion/WinlogonValue=Gina dll REG_SZ kad mi ne pokazuje da ga imam?Winlogon u system 32 neznam i nemogu otvorit.Znam engelesi toliko da mogo razumit 50% uputa za popravak ali to nije dovočjno-Pokušao sam sa Last good conf. i ne  ide.Isključio sam i automatcally restart.Ne znam kako doći do small memory dump(imam 64KB)_možda mu to smeta.Probao sam 0 promjenit u 0 u Power Off Active i ništa.Vjerovatno mi fali mnogo engleskog.Ima još nekih objašnjenja na www.smartcomputing.com/editorial/article vezano za drivere od tipkovnice ali ne znam sve pročitat

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Turn off PC-a

Nedavno sam se i sam našao u takvoj situaciji i mogu ti sa 99%-tnom sigurnošću reći da je to zbog malware-a, koji izmjeni winlogon datoteku. Ono što trebaš napraviti je instalacija programa Spyware Doctor i nakon toga napraviti full scan.

 

http://www.pctools.com/spyware-doctor/

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.11.2008 11:15 (macak).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Turn off PC-a

Hvala na pomoći.Sin je probao ali sve po starom.

9 godina
neaktivan
offline
RE: Turn off PC-a

 

 

Ever since I started using Windows 7, I was sold as it being one of the best releases Microsoft has had. I have it installed on all 3 of my machines, plus have installed it on pre-existing pc’s for dozens of clients. So far until recently I have had no major issues reported by anyone. That is until recently. I have had a few clients call me telling me that they have had random Blue Screens of Death that pop up after they use the computer for a while. It has happened only on a handful of clients but when it does, they see the STOP: 0x0000000A error message.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice