Usb 3.0 problem

poruka: 4
|
čitano: 486
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat, XXX-Man, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
Usb 3.0 problem

Znači ima matičnu od Gigabytea Ga970ADS3P rev 2.1 i problem je u tome što mi usb 3.0 prebacuje datoteke sa nekih 30mbsa, probao skinut drivere, probao u device menageru promjenit policies i sve i ništa nisam uspio postići. Je li netko možda imao takav problem?

Roll it up and smoke it up
Moj PC  
0 0 hvala 0
17 mjeseci
Re: Usb 3.0 problem
atiHD kaže...

Znači ima matičnu od Gigabytea Ga970ADS3P rev 2.1 i problem je u tome što mi usb 3.0 prebacuje datoteke sa nekih 30mbsa, probao skinut drivere, probao u device menageru promjenit policies i sve i ništa nisam uspio postići. Je li netko možda imao takav problem?

Kojom brzinom inače disk treba zapisivati ?

Prebaci jedan ISO od nekih 2/3 Gb ali isključivo ISO pa javi.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
7 godina
Re: Usb 3.0 problem
atiHD kaže...

Pa većina jeftinijih USB 3.0 stickova i zapisiva 30mb/s, dok im je read 100mb/s ili više.Neki su i gori od toga, ovisi koji imaš.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.6.2018 11:53 (ivicask).
17 mjeseci
Usb 3.0 problem

Nije spomenuo stick, dakle može biti i vanjski hard disk, osim toga spomenuo je matičnu ploču pa pomislih da je problem s kontrolerom a možda i nije.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće

0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice