USB problem

poruka: 16
|
čitano: 3.690
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
USB problem

LCD Lg 32lk430 imam problem s USB-om, naime do nedavno sam mogao gledati filmove preko USB-a a sada neće da prepozna USB.

Ovo se desilo kad sam pravio bootabilan USB za Windows Xp, poslije kad ga formatiram LCD ga neće prepoznati.

Šta krivo radim jer kad snimim nešto na drugom kompu ga očita?

 

Edit: probao sam na drugom LCD-u i na njemu radi, po tome je problem u Lg-u.

Fu**ing posers
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.12.2013 17:59 (Milan AS).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
USB problem

da li si usb formatiro kao NTFS ili FAT32 ?

ako je FAT32, formatiraj u NTFS,  il ako ti je NTFS onda u Fat 32 pa pokusaj

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
USB problem

Upravo formatiram, NTFS normalno formatiranje, ako nebude valjalo onda ću FAT

Fu**ing posers
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: USB problem
Milan AS kaže...

Upravo formatiram, NTFS normalno formatiranje, ako nebude valjalo onda ću FAT

- USB flash memorija bi trebala biti formatirana u FAT32. :D

13 godina
neaktivan
offline
USB problem

Probao sam oba načina i opet isti problem ali na drugom kompu i LCD-u uredno otvara.

Probao sam eksterni HDD i njega učita bez problema.

Neznam više šta raditi, ostao sam bez ideja...

Fu**ing posers
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
USB problem

Moj  LG  čita  ntfs  bez  frke!

Neznam šta bi  moglo  biti. ..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
USB problem

Riješeno pomoću SDFormatter-a

Fu**ing posers
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: USB problem
Valentin17 kaže...
Milan AS kaže...

Upravo formatiram, NTFS normalno formatiranje, ako nebude valjalo onda ću FAT

- USB flash memorija bi trebala biti formatirana u FAT32. :D

Kako bi ti na FAT32 prebacio film koji je veći od 4Gb?

NTFS je sasvim uredu za USB memorije, pogotovo ako sluze samo za filmove.

12 godina
neaktivan
offline
USB problem

Evo ovako da ne otvaram novu temu imam stari laptop compaq hp nx6325 naravno nije kompatibilan sa Win 7 ali sam nekako ipak uspio instalirati windows 7 i koristio sam ih već godinu dana ako ne i više sve je radilo normalno do jučer kad su mi smo odjednom prestali raditi USB portovi ne radi ni jedan kad umetnem usb usb normalno led lampica trepti i vidi se da ga u čitava i smo odjednom izbaci kao da nije moglo pronaći driver tako na sve i jednom portu ne prepoznaje kad priključim miš ni bilo koji drugi ueđaj jeli moguće da su sva tri porta otišla odjednom i što mogu napraviti po tom pitanju.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
USB problem

Ako ti se desilo odjednom, prvi korak bi ti mogao biti system restore. Sjeti se kad se prvi put desilo, pronađi najbliži datum i vrati windowse.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: USB problem

napravio sam to ali i dalje ne rade izgleda kao da su se diriveri obrisali a kad na netu traži m drivere na pronalazim ništa kad odem u Device Menager mi prikazuje ovo slika u prilogu kao da nema drivera

nema drivera nema drivera
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.12.2013 12:40 (Rvms).
11 godina
offline
USB problem

imam jedan problem sa usb portovima na kompu. kada ustekam usb stick ili mob naprijed ili iza, sve radi super, ali kada ustekam prijenosni hard bilo kamo, cak i sa y kablom, on ko da je mrtav (samo crveno svijetlo svijeti), niti zuji niti ga ne osjetim da se on pokrenuo, dok se na ostala 2 kompa pali bez da ustekam drugi dio y kabla za napajanje u komp, cak sam ga i na laptop spojio normalno i radio je. jel moze biti da je napon preslab jer mi je nedavno i integrirana zvucna na maticnoj krepala, pa jel ima kakve veze s tim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
USB problem

ja imam problem sa bilo kojim usb portom na kompu.. odjedanput ne čita niti na jednom portu.. instaliran je xp sp2, probao sam sa reinstalacijom windowsa, ali sve je isto.. prepozna sve portove,ne prepoznaje usb stick, ali lampica svijetli.. stick radi na drugom kompu

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
USB problem

Pozdrav, pošto nisam našao sličan problem na forumu nadovezati ću se ovdje. Naime problem je sljedeći: Koristio sam usb 2.0 (ne znam koja je marka) zadnji put na XP-u, nakon toga ga nisam koristio do nedavno. (Naravno danji put sam ga samo isčupao nisam išao na safety remove usb). Ne znam dali je radio nakon toga. Ali neki dan sam ga pronašao i kako imam novi komp (Win 8) Uključim usb i radi, ali prikazuje 0 bayta veličinu.

Probao sam: Formatiranje preko proportisa, Nije moguće, preko cmd-a Nije moguće, preko raznih programa nije moguće, priključio na win 7 istia stvar, promjenio sam slovo drive.a opet isto, promjenio sam portove, ista stvar, restarto nekoliko puta, ista stvar.

Nisam probao: Priključiti na win XP jer ga nemam niti znam nekog da ga koristi da mogu isprobati.

Let it be
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.1.2014 11:54 (duzda).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
USB problem

Nitko nije imao isti problem?

Let it be
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: USB problem
iman problem sa usb stickom za internet... kad ga ustekam svijetli i pokrene se ona aplikacija od tele2 i instalira se al kada ju pokrenem pise: the device has been disconnected or unvaliable.. ta mi se poruka javi i kad usb ustekan i istekan.. jel znate mozda u cemu je kvaka.. jucer sam nasao na inzernetu neki update za taj stick i updateo sam i sve je proslo uredu, bar je tako pisalo i vise nece ga ocitat
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice