Vcore2

poruka: 12
|
čitano: 3.628
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Vcore2

Otvorim speedfan i vidim vcore2 sto je za rame,moje pitanje je da li je 4.08 V normalno za 4 plocice rama svaka 2 gb??

+Imam problem sa ventilatorom,ocistio sam komp,mjenjao bios postavke,cool and quiet,smart q fan.i dalje se nevrti,spojio sam ga na drugi pin na maticnoj,malo radi malo ne?sta napraviti jer znam da ovako radi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Vcore2

Nema šanse da ti je napon memorije 4,xx v,krivo ti pokaziva!

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vcore2
Chosenone1 kaže...

Otvorim speedfan i vidim vcore2 sto je za rame,moje pitanje je da li je 4.08 V normalno za 4 plocice rama svaka 2 gb??

+Imam problem sa ventilatorom,ocistio sam komp,mjenjao bios postavke,cool and quiet,smart q fan.i dalje se nevrti,spojio sam ga na drugi pin na maticnoj,malo radi malo ne?sta napraviti jer znam da ovako radi.

Pogledaj u biosu koliki ti je napon Ram memorije. Jel stock hladnjak na procesoru, kakve su mu temperature? To isto možeš u biosu pogledat dok provjeravaš napon memorije

13 godina
offline
Re: Vcore2

Vcore1 mi je 1.45 jer sam proc clocko

Vcore mi je 4.08 

Tako speedfan pokazuje,Vent proca je http://www.goldfries.com/images/hwreviews/2010/amdathlon2x4-620/amdathlon2x4-620_02.jpgOde provjerit u biosu,iako mi je tamo sve auto stavljeno.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.2.2012 16:55 (Chosenone1).
13 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Vcore2

speedfan je poznat po tome da zna izbacivati gluposti, no nisu ni drugi programi baš nešto puno bolji. Napon od 4v na ramima ne dolazi u obzir, ne bi ti radili.

Whoever undertakes to set himself up as judge in the field of truth and knowledge is shipwrecked by the laughter of the gods.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vcore2

zasto mi ventilator taj neradi sto usisava zrak u kuciste.

13 godina
offline
Re: Vcore2
Chosenone1 kaže...

zasto mi ventilator taj neradi sto usisava zrak u kuciste.

Možda je ventilator neispravan, jesi ga probao na drugom kompu da budeš siguran. Možeš probati i na molex direktno spojit, ako tako ne radi pokvaren je sigurno

13 godina
offline
Re: Vcore2

Ventilator radi probao sam vec,samo neradi na mojoj maticnoj.

13 godina
offline
Re: Vcore2
Chosenone1 kaže...

Ventilator radi probao sam vec,samo neradi na mojoj maticnoj.

Na koji točno priključak ga spajaš na matičnoj? Probaj na neki drugi. Imaš i kupit za par kuna, a možeš i sam napravit, priključak  molex na 3 pin za ventilator

13 godina
offline
Re: Vcore2

3 pin.Da nije mozda taj preslab za tako veliki ventilator. 

13 godina
offline
Re: Vcore2
Chosenone1 kaže...

3 pin.Da nije mozda taj preslab za tako veliki ventilator. 

Čisto sumljam da je u tome problem

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice