Vivax TPC-7150

poruka: 14
|
čitano: 18.703
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Vivax TPC-7150

Pozdrav,

Kupio sam ovaj tablet prije par dana, odnos cijena kvalitet i vise nego odlican. Dok ga nisam poceo konkretno koristiti, sistemska particija reda velicine 500 MB ni manje ni vise, instalirao par standardnih aplikacija koje su mi must have na svakom uredjaju i ostanem bez slobodnog prostora. Preabcim sve aplikacije koje sam mogao na internu sd card oslobodim nekih 100-150 MB. O instalaciji pravih 3D igara mogu samo da mastam, a na internoj SD kartici prostora u izobilju, micro SD potpuno prazna. Moze li mi neko pomoci na koji nacin da rootam tablet i da rjesim problem sa particijama, slobodnim prostorom kako bi napokon mogao sta i odigrati. Hvala puno.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Vivax TPC-7150

Ima li neko neki savjet, uputstvo, bilo sta sto bi mi moglo pomoci. Hvala jos jednom.

12 godina
neaktivan
offline
Vivax TPC-7150

Zar nema u postavkama,da se prebaci na sd card memoriju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
11 godina
neaktivan
offline
Re: Vivax TPC-7150

Dobar,dobar,hahahaha

12 godina
offline
Vivax TPC-7150
zna li netko gdje ima za kupiti ovaj vivax.Ja sam gledao u Linksu,Protisu,Svjet Medija pa nigdje nema?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Vivax TPC-7150
Kupio Prestigio 7"dual pro,iste spec samo dvije kamere,otg kabel i kožna futrola te 24.mj garancije ---za 1099kn
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
11 godina
neaktivan
offline
Re: Vivax TPC-7150
ZdravkoZ kaže...
zna li netko gdje ima za kupiti ovaj vivax.Ja sam gledao u Linksu,Protisu,Svjet Medija pa nigdje nema?

http://www.ekupi.hr/Aukcija_112_VIVAX-tablet-TPC-7150-273354.aspx?aID=3041

9 godina
neaktivan
offline
Vivax TPC-7150

Lijep pozdrav svima!

Nov sam na forumu :)

 

Imam ovaj tablet vec skoro godinu i pol i htio bih ga root-ati ali neznam kako, pa ako ima neko ko bi mi pomogao i objasnio mi postupak (korak po korak) da nesto ne zeznem, molim vas da mi pomognete, hvala :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Vivax TPC-7150

A da pitaš google {#}. Npr; ovo ili ovo ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Vivax TPC-7150

Hvala, prvo sam ovdje probao potraziti pomoc, al imam jos par pitanja, trebam li napraviti neki backup da si zastitim stvari na tabletu(ako da onda kako) ?

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.9.2014 21:28 (josiphilaj).
15 godina
neaktivan
offline
Vivax TPC-7100

Pozdrav ljudi. Gledam si ovaj tutorial za rootati uređaj: LINK

E sada, skinuo sam program, ali USB drivere ne mogu nigdje naći. Zna li itko gdje bi mogao naći?

 

EDIT: Tek sam sada shvatio, tablet je TPC-7100, ne TPC-7150. Zna li itko za njega?

The only limit is your own imagination.
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.10.2014 20:12 (duma.ivan).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Vivax TPC-7150
Koje su tipke za recovery mode?
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice