Vrlo Potrebna Pomoć Kod Hdd-a

poruka: 5
|
čitano: 1.741
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Vrlo Potrebna Pomoč Kod Hdd-a

ovako imam hdd Western digital 500gb 16 mb cashea sata ulaz pet i neš tisuča okretaja u minuti i hdd mi se zna isključit pa uključit i mnogo puta je bilo tako i imao sam hdd od 400 gb segate isto 16 mb cashea nezz kolko je bilo okretaja i taj se isto tako ponašo i on je crko i dobio sam western digital 500 gb 16 mb cashea nezz kolko okretaja i taj se isto gasio i crko i ev prije par dana sam dobio novi i isto se ponaša a nezz razlog zašto pa dali mi neko može pomoći??

Intel Core 2 Duo 2.13ghz ram ddr2 4gb grafička 256 mb gddr 3 nVidia hdd wd 500gb matična gigabyte s series 2x lg dvd-rw light scribe monitor 19incha agm kučište sagitta powered by raidmax(400W)window
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.7.2009 2:59 (Mato_Luks).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Vrlo Potrebna Pomoč Kod Hdd-a
Sigurno je do napajanja.
Zlo i Naopako
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vrlo Potrebna Pomoč Kod Hdd-a
bestia kaže...
Sigurno je do napajanja.

 ma prije 2 sata sam stavio novi novcati kabl nije bio niti raspakiran sad radi več neko vrijeme kak treba al kad otvorim nfs most wanted sam se odjednom počne gasit hdd,nisam ga probo pokrenit od kak sam stavio novi kabl a na san andreasu nije se gasio to mi nije jasno al odjednom u radu sam čujem kak se ugasi i upali a zvuk je ko da ispušta neki zrak nekontam al se ugasi!!Neodlučan

Intel Core 2 Duo 2.13ghz ram ddr2 4gb grafička 256 mb gddr 3 nVidia hdd wd 500gb matična gigabyte s series 2x lg dvd-rw light scribe monitor 19incha agm kučište sagitta powered by raidmax(400W)window
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vrlo Potrebna Pomoč Kod Hdd-a
Mato_Luks kaže...
bestia kaže...
Sigurno je do napajanja.

 ma prije 2 sata sam stavio novi novcati kabl nije bio niti raspakiran sad radi več neko vrijeme kak treba al kad otvorim nfs most wanted sam se odjednom počne gasit hdd,nisam ga probo pokrenit od kak sam stavio novi kabl a na san andreasu nije se gasio to mi nije jasno al odjednom u radu sam čujem kak se ugasi i upali a zvuk je ko da ispušta neki zrak nekontam al se ugasi!!Neodlučan

Kakve veze ima kabel... stvarno bi trebao kao sto je vec receno probati s nekim drugim napajanjem,

jer je vrlo moguce da daje lose i nekonstantne napone, sto dovodi do toga da ti se disk na kratko

ugasi ( najvjerojatnije zbog premalog napona ).

 

I sam kazes da ti se hdd gasi kad igras igrice, a igranje igrara ti opterecuje komp zbog cega vuce

vise struje sto moze, ako napajanje nije kvalitetno dovesti do vecih promjena napona na vodovima.

 

Tako da bi bilo bolje da ga promijenis prije sto ti jos nesto sprzi, a to nesto je u vecini slucajeva maticna ploca.

 

BTW. molim te promijeni onu nesnosnu zelenu pozadinu uprvom postu!!!

Nece se to nikome dati citati, ja sam morao oznaciti tekst da ga mogu normalnu citati a da me ne zabole oci.

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.7.2009 2:51 (drnde).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vrlo Potrebna Pomoč Kod Hdd-a
drnde kaže...
Mato_Luks kaže...
bestia kaže...
Sigurno je do napajanja.

 ma prije 2 sata sam stavio novi novcati kabl nije bio niti raspakiran sad radi več neko vrijeme kak treba al kad otvorim nfs most wanted sam se odjednom počne gasit hdd,nisam ga probo pokrenit od kak sam stavio novi kabl a na san andreasu nije se gasio to mi nije jasno al odjednom u radu sam čujem kak se ugasi i upali a zvuk je ko da ispušta neki zrak nekontam al se ugasi!!Neodlučan

Kakve veze ima kabel... stvarno bi trebao kao sto je vec receno probati s nekim drugim napajanjem,

jer je vrlo moguce da daje lose i nekonstantne napone, sto dovodi do toga da ti se disk na kratko

ugasi ( najvjerojatnije zbog premalog napona ).

 

I sam kazes da ti se hdd gasi kad igras igrice, a igranje igrara ti opterecuje komp zbog cega vuce

vise struje sto moze, ako napajanje nije kvalitetno dovesti do vecih promjena napona na vodovima.

 

Tako da bi bilo bolje da ga promijenis prije sto ti jos nesto sprzi, a to nesto je u vecini slucajeva maticna ploca.

 

BTW. molim te promijeni onu nesnosnu zelenu pozadinu uprvom postu!!!

Nece se to nikome dati citati, ja sam morao oznaciti tekst da ga mogu normalnu citati a da me ne zabole oci.

 E FALA TI PUNO MA IMAM NAPAJANJE 400W + 2X  SVJETLEĆA VENTILATORA 1 120 MM 2 60MM I JOŠ IMAM NA POČETKU KUČIŠTA LED DIODE 8 KOMADA A BAŠ SAM SI PLANIRO UZET NEKO BOLJE NAPAJAJNE AL SAD KAD SAM STAVIO KABAL I OTVORIO MOST WANTED RADIO JE I JOŠ SAM OTVORIO SAN ANDREAS RADIO JE AL NEZZ KAK A VRTI WINDOWS 7

Intel Core 2 Duo 2.13ghz ram ddr2 4gb grafička 256 mb gddr 3 nVidia hdd wd 500gb matična gigabyte s series 2x lg dvd-rw light scribe monitor 19incha agm kučište sagitta powered by raidmax(400W)window
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice