Windows 10 freeze

poruka: 8
|
čitano: 1.359
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Windows 10 freeze

Pozz ljudi ...ovako malo cu se raspisati pa kome se neda citati hvala na pokusaju ;)

 

Ugl ...nekim cudom mi se PC poceo lediti ...pokusavao sam format repair sva ta cuda nista ..ugl to je se pocelo dogadjati kad sam dodao jos 8GB rama u PC (ukupno 12) ...ne odmah nakon instalacije al nekih mjesec dana ...pa me zanima jel moguce da je do toga da nije lego ram kako treba ...ili je mozda do toga sto imam 3 HDD ...2 su stara pa da mozda jedan od njih umire ?? ....imam napojnu od 500W sta mislite da nije napojna preslaba za sav taj ram i gomilu HDDova ... volio bih cuti vasa misljenja dole cu vam napisati citavu konfiguraciju PCa ... HVALA :D

 

 

gigabyte h61m-ds2

i3 3240

4gb ram (kingston) + 8 gb ram (g skill) ddr3 1600

R7 240 2GB

HDD 500 Black ...i dva ova stara nezz tocno koja su

500W napojna

....

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows 10 freeze

 Provjeri ram i hdd  možeš koristiti tunehdd za hdd i memtest86 za ram, pogledaj i sata kablove da li su uredni i temperature i drajvere

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2016 14:56 (jigsaw5063).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Windows 10 freeze

Pločicu po pločicu rama testiraj,100% sam siguran da je greška u RAM-u.

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 freeze

Provjerio sam sve zeleno sve izgleda super ...samo nezz koja je normalna temp za HDD ...ovaj novi mi je na 35 ..kod sam radio testove nekih 37 ....a ova dva stara su u mirovanju 37 na testovima 39-40 .... i sve OK bilo osim ovoga http://prnt.sc/b8o8bw na jednom od diskova ...

9 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 freeze

Problem je u tome sto svaki put kada nesto izvadim i vratim on radi normalno ...jucer sam izvadio sve diskove povadio sve kablove i vratio ...sada on radi normalno al opet ce se on zaletit znam ja to :D ....jucer mi je nestalo struje nekih 5 min ..i kad sam ga upalio opet se poceo leedit ...tako da meni RAM mirice najvise ...

13 godina
neaktivan
offline
Windows 10 freeze

izvadi onda za početak ta dva hdd a posebno taj što ima grešku pa vidi koji dan kako će se ponašati, prilikom testa idi na error scan i ne sa kvačicom quick scan i ne zaboravi testirati ram
Da li si ikdad imao onaj plavi ekran bluescreen prilikom te greške ?

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2016 20:32 (jigsaw5063).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 freeze

ma ubacio sam ta 3 diska pa malo razbaco svari program files na jedan downloads na drugi i tako gluposti ....al izbacit cu ovaj pa pokusat par dana dobra ideja ;) ....a ne nisam nikad imao blue screen ..ne koristim ja bas puno windows vise  sam na oracle box lakse mi je kodirati u linuxu ...tako da i nemam bas nekih stvari pretjerano instaliranih na windowsu :(

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2016 23:45 (Amore).
9 godina
neaktivan
offline
Windows 10 freeze

Momci cure ..gospodo ...komp radi 2 dana bez problema ..... jako jako zanimljiva situacija :D

 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice