Windows 7 BSOD 124 Problem zaključana tema

poruka: 2
|
čitano: 1.039
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Windows 7 BSOD 124 Problem (GPU?)

Ovako imam problem sa svojim računalom.

 

Ovako je sve počelo.

Igrao sam igru na računalo kad se odjednom zamrzla slika te su se boje pomješale. (Puno ljubičaste boje je bilo)

Pošto je računalo od toga trenutka u potpunosti zablokiralo odlučio sam ga ponovo pokrenuti.

Počelo je učitavati windows te se zamrzlo na starting windows.

Od toga trenutka računalo je pokušalo samo sebe popraviti. (Startup repair)

Povratna poruka je rekla da ne može popraviti problem te je samo isključilo računalo.

Ponovno sam uključio računalo no ovaj je puta ušlo u windows.

No nakon nekih 5 minuta opet ista stvar slika se zamrzla te postala više manje sva ljubičasta.

Ponovno sam pokrenuo računalo i opet je zamrzlo kod starting windows.

Računalo se opeta pokušalo samo popraviti (Startup repair) te je opeta izbacilo poruku da se nemože popraviti te se isključilo.

Opeta sam upalio računalo i od toga trenutka nije išlo dalje od starting windows.

Otišao sam u safe mode koji se uspješno upalio te mi izbacio sljedeci problem.

 

Problem signature:
Problem Event Name: BlueScreen
OS Version: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Locale ID: 1050
Additional information about the problem:
BCCode: 124
BCP1: 0000000000000000
BCP2: FFFFFA80032E28F8
BCP3: 0000000000000000
BCP4: 0000000000000000
OS Version: 6_1_7601
Service Pack: 1_0
Product: 256_1

 

Tražio sam po internetu o ovome problemu i navodno je problem u samome kompjuter te nije o windows-u.

Pomislio sam da je do drivera pošto oni zadaju najviše problema te sam reinstalirao windows-e.

Uspješno je računalo ušlo u windows-e te je instaliralo drivere za moju grafičku karticu i sve ostalo te je zahtjevalo da restartam računalo kako bi vidio promjene.

Računalo se restarta te zabloka opeta na starting windows.

Otišao sam u safe mode koji se uspješno upalio no opeta mi izbacio isti problem.

Od toga trenutka sve se svodi da je grafička u pitanju točnije svaki put kad windows pokuša učitati drivere od grafiče windows se sruši. (Moram napomenuti da ti driveri se sami instaliraju od strane windowsa pošto je grafička napravljena prije windows 7.)

Odem li na safe mod makne drivere od moje grafiče te pokušam ući u normalne windows-e uspješno će učitati windows-e.

E sada me zanima mišljenje drugih ljudi po meni ja mislim da je u pitanju grafička zbog razloga jer je i prije znala zadirkivati u igrama, videozapisima na youtubu i otalim stavarima.

 

Računalo je jako staro te su ovo njegove specifikacije:

 

Windows 7 Ultimate 64-bit SP1

CPU: Intel Pentium 4 531 3.00Ghz (Single-Core)

Matična: 4CoreDual-VSTA

Grafička: NVIDIA 8500GT 512MB

Radna memorija: 2560MB DDR2 266Mhz

Hard Disk: Seagate 500GB

 
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Windows 7 BSOD 124 Problem
https://www.youtube.com/channel/UC9_5R6BB93gkUqHQcUvbR1A Moj YT kanal :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice