Windows cannot repair this computer automatically

poruka: 6
|
čitano: 1.243
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Windows cannot repair this computer automatically

Znaci kad upalim komp izbaci mi prozor i dalje nista ne mogu !

[hr] [table] [tr] [td][color=Grey][b][size=8pt]Account Informations[/b][/color][hr][/td] [td][/td] [td][coloR=grey][b][size=8pt] Real Informations[/b][/color][hr][/td] [/tr] [tr] [td][color=#00BFFF
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windows cannot repair this computer automatica

Navedi malo vise detalja. Kakav je kompjuter, koja konfiguracija, posebno me zanima koji je Hard disk unutra i koji OS. 

10 godina
neaktivan
offline
Windows cannot repair this computer automatically

Evo isti problem i gledao sam sve radio kao on ali i dalje ne mogu racunar pokrenuti dalje

[hr] [table] [tr] [td][color=Grey][b][size=8pt]Account Informations[/b][/color][hr][/td] [td][/td] [td][coloR=grey][b][size=8pt] Real Informations[/b][/color][hr][/td] [/tr] [tr] [td][color=#00BFFF
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Windows cannot repair this computer automatically

Na ispravnom računalu moraš kreirati i spržiti na DVD Windows repair disk (vodi računa da računalo na kojem budeš kreirao disk ima isti Win kao što je tvoj npr.64-bitni). Podesi prvi boot device DVD drive i stavi Windows repair disk u njega. Startaj računalo i kad se otvori prozor odaberi Command prompt a zatim upiši naredbe:

bootrec \fixboot (pritisni enter)

bootrec \fixmbr (pritisni enter)

bootrec \rebuildbcd (pritisni enter)

 

Obrati pozornost na razmak od kose crte u naredbi i naravno nemoj upisivati "pritisni enter".{#}

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.10.2014 20:03 (phoenix2003).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windows cannot repair this computer automatica

Iz mog iskustva, moguce je da je i Hard Disk los, tako da je uzaludno raditi repair... posto nemam vise info tesko je odgovoriti tacno.

14 godina
offline
Windows cannot repair this computer automatically

Zašto onda tražiš pomoć?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice