Youtube nadogradnja

poruka: 7
|
čitano: 1.830
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Youtube nadogradnja

Može li mi nko pokušati objasniti ovo sa youtube link https://support.google.com/youtube/answer/6098135?p=yt_devicesupport&hl=hr&rd=1 imam windows 7 na laptopu  i ne kužim uopće koga će pogoditi ova nadogradnja što uopće želi s tim youtube postići.Unapijed Hvala svima na pomoći.Dalibor

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Youtube nadogradnja
Ne kužim što nije jasno...

 

"Zahvaćeni uređaji: neki uređaji proizvedeni 2012. i ranije, uključujući televizore i Blu-ray Disc uređaje marki Sony i Panasonic te uređaje s platformom Google TV."

 

I dalje ćeš imati pristup YouTube-u na računalima. Oni gase podršku za stare televizore (SmartTV-e iz 2012. godine), Blu-Ray uređaje i još neke druge...

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.4.2015 11:11 (Marko :D).
12 godina
neaktivan
offline
Youtube nadogradnja

Pozzdrav imam problem s YT neprikazuje mi Naslove ni imena kanala.Zna li itko mozda rijesenje za taj problem? 

 

Hvala.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.5.2015 21:57 (LuCKeR 1409).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Youtube nadogradnja
LuCKeR 1409 kaže...

Pozzdrav imam problem s YT neprikazuje mi Naslove ni imena kanala.Zna li itko mozda rijesenje za taj problem? 

 

Hvala.

Onemogući jedan po jedan dodatak u browseru da vidiš koji ti radi problem.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Youtube nadogradnja

Opet isto.

13 godina
offline
Re: Youtube nadogradnja
LuCKeR 1409 kaže...

Opet isto.

Stisni kombinciju tipki CTRL+F5. Kako ti radi u drugim browserima? Jesi li pokušao resetirati browser na zadane postavke?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Youtube nadogradnja

CTRL+F5 nista se ne mijenja,kad otvorim s firefox pokazuje naslov ali onda ne pokazuje komentare,da resetirao sam browser.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice