Youtube problem

poruka: 69
|
čitano: 27.032
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Youtube problem

Pozdrav,prilikom pokretanja neke pjesme na youtubu,ma bilo čega,dolazi do iritirajuće pojave,video se normalno do kraja učita,ali pjesma usporava,glas se uspori,rastegne,zvučnici nešto pucaju,kao da pjesma ide u slow motionu,ne mogu si ništa u youtubu pustiti.Prvo sam mislio da je problem u zvučnicima ali kad pustim radio preko streama sve radi odlično.Prije mi se to nije događalo.Neki savjet?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Youtube problem

Moze ti bi do internet konekcije...tako i meni.. samo meni ak stavim video na fullscreen

12 godina
neaktivan
offline
Re: Youtube problem
Zipfer kaže...

Moze ti bi do internet konekcije...tako i meni.. samo meni ak stavim video na fullscreen

Ma nije,velim,video se za pol minute do kraja učita.

12 godina
neaktivan
offline
Youtube problem

Imaš skinut najnoviji aflashplayer?

 

-ja sam imao isto te smetnje i kad sam skinuo najnoviji update afp11,to je prestalo

-probaj još nove drivere za zvučnu i grafičku

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.12.2012 21:27 (lukabo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Youtube problem
lukabo kaže...

Imaš skinut najnoviji aflashplayer?

Vjerujem da imam pošto mi piše da moj chrome to automatski nadograđuje.

12 godina
neaktivan
offline
Youtube problem

Imam Adobe Flash player 9 Active X i Adobe shockwave 11.6.Dal to kaj valja?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Youtube problem

Najnoviji je mislim update 11 activeX.

Chrome auto nadograđuja,ali ja sam imao u start postavkama na " diseble update for afp",pa sam poslije sam morao nadograditi,možda je tako i kod tebe,pošto imaš 9ku

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.12.2012 21:35 (lukabo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Youtube problem
lukabo kaže...

Najnoviji je mislim update 11 activeX.

Chrome auto nadograđuja,ali ja sam imao u start postavkama na " diseble update for afp",pa sam poslije sam morao nadograditi,možda je tako i kod tebe,pošto imaš 9ku

Hm,kako da dođem do tih postavki?

12 godina
neaktivan
offline
Youtube problem

Možda mi antivirusni uzima previše resursa pa šteka pošto imam slab kompjutor,AMD Athlon XP 2500+,768 MB RAM,NVIDIA GeForce 7600 GS.

Avast mi antivirusni.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Youtube problem
Krešo_Š kaže...

Pozdrav,prilikom pokretanja neke pjesme na youtubu,ma bilo čega,dolazi do iritirajuće pojave,video se normalno do kraja učita,ali pjesma usporava,glas se uspori,rastegne,zvučnici nešto pucaju,kao da pjesma ide u slow motionu,ne mogu si ništa u youtubu pustiti.Prvo sam mislio da je problem u zvučnicima ali kad pustim radio preko streama sve radi odlično.Prije mi se to nije događalo.Neki savjet?

koje su ti spcecifikacije kompa - probaj to vrtit uz task mamager i gledaj potrosnju rama i aktivnost procesora

PR0MATRAC
12 godina
neaktivan
offline
Re: Youtube problem
PR0MATRAC kaže...
Krešo_Š kaže...

Pozdrav,prilikom pokretanja neke pjesme na youtubu,ma bilo čega,dolazi do iritirajuće pojave,video se normalno do kraja učita,ali pjesma usporava,glas se uspori,rastegne,zvučnici nešto pucaju,kao da pjesma ide u slow motionu,ne mogu si ništa u youtubu pustiti.Prvo sam mislio da je problem u zvučnicima ali kad pustim radio preko streama sve radi odlično.Prije mi se to nije događalo.Neki savjet?

koje su ti spcecifikacije kompa - probaj to vrtit uz task mamager i gledaj potrosnju rama i aktivnost procesora

Ako misliš na CPU Usage,to mi se vrti na oko 50%,a PF Usage na oko 900 MB.

14 godina
neaktivan
offline
Youtube problem

Kod mene baš isti problem:

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Youtube problem

e ovako upadas u postavke ,,,samo uneses ovo   chrome://plugins/   u adress bar  gore i enter ,,i tamo imas ponudeno da li ces omoguciti ili onemoguciti flash player update..

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Youtube problem

Pa mogu di provjeriti koja mi zadnja verzija instalirana?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Youtube problem

http://get.adobe.com/flashplayer/?fpchrome

 

Ako imaš drugi os,odaberi svoj.Instal,ako več imaš tu verziju,chrome če te izvjestiti,da je verzija več instal.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Youtube problem
lukabo kaže...

http://get.adobe.com/flashplayer/?fpchrome

 

Ako imaš drugi os,odaberi svoj.Instal,ako več imaš tu verziju,chrome če te izvjestiti,da je verzija več instal.

Zahvaljujem na ovome,nisam imao instalirano.Instalirao sam i dobro je,ali se još uvijek čuje kako zvučnici pucketaju,čim više pojačavam bolje pucketa.Očito nije problem u zvučnicima,novi su a i kad slušam radio preko streama mi se to ne javlja.

12 godina
neaktivan
offline
Youtube problem

Hoće li meni netko pomoći, imam problem s pokretanjem you tube videa a nisam našla ni na jednoj temi odgovor(pomoć) za moje pitanje.. Dakle meni se neće uopće da pokrene video, samo mi je crno kad se treba pokrenuti, a tako i svi ostali videi, na facebooku itd.. Brisala sam cookies, deinstalirala Mozillu, ponovo instalirala ali ništa ne pomaže...može pomoć?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Youtube problem
polloo kaže...

Hoće li meni netko pomoći, imam problem s pokretanjem you tube videa a nisam našla ni na jednoj temi odgovor(pomoć) za moje pitanje.. Dakle meni se neće uopće da pokrene video, samo mi je crno kad se treba pokrenuti, a tako i svi ostali videi, na facebooku itd.. Brisala sam cookies, deinstalirala Mozillu, ponovo instalirala ali ništa ne pomaže...može pomoć?

Je li imaš instalirani Flash Player?

...The South Will Rise Again... White -h- boys
12 godina
neaktivan
offline
Re: Youtube problem

da, ponovo sam instalirala i opet nece, kad uključim video piše da trebam instalirati najnoviju verziju Flash Playera, i onda preuzmem i opet nece.... pregledavala sam priključke koji su mi uključeni- Adobe Acrobat , shockwave for director ,  i onda mi je odjednom proradio you tube, najprije se prikaže-ovaj priključak nije onemogućen-upravljanje priključcima, i onda radi, ali kad sam na facebooku i idem pogledati video s you tubea neće i piše da instaliram Flash Player..a jedan shockwave flash mi je onemogućen(isključen) i kad njega uključim također neće.. i sad mi opet ni na you tubeu neće da radi..

10 godina
neaktivan
offline
Re: Youtube problem

probaj preko google croma

12 godina
neaktivan
offline
Re: Youtube problem

pa ide preko google croma, trenutno ga koristim, ali mi se ne sviđa baš bolja i je mozilla a tamo ne radi {#}

13 godina
offline
Re: Youtube problem
polloo kaže...

pa ide preko google croma, trenutno ga koristim, ali mi se ne sviđa baš bolja i je mozilla a tamo ne radi {#}

I meni se sad to počelo pojavljivat, ali samo na nekim videima. Meni kad uđem u neki video onda mi sve bude normalno, kao i uvijek, samo umjesto videa bude crno. I ja samo refresham stranicu ili premotam video naprijed i onda mi se pokrene. Također koristim mozillu firefox.

...The South Will Rise Again... White -h- boys
12 godina
neaktivan
offline
Re: Youtube problem

a meni se sada uopće neće da instalira, tj. da uđe u priključke ponovo flash player, jer sam mozillu ponovo instalirala, i više mi nema u priključcima flash playera i kad ga skinem i instaliram i dalje ga nema u priključcima i kad video otvaram piše da trebam intalirat flash player.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Youtube problem

jel pod adobe flash mislis na shockwave flash ja nekoristim mozilu pa neznam al vidim da kad onemogucim shockwave flash onda imam isti takav problem

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.6.2013 0:03 (dombaaaa).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Youtube problem
dombaaaa kaže...

jel pod adobe flash mislis na shockwave flash ja nekoristim mozilu pa neznam al vidim da kad onemogucim shockwave flash onda imam isti takav problem

 

omogućen mi je shocwave flash i opet ne radi, treba ovaj adobe flash player još imati {#}

13 godina
offline
Re: Youtube problem
polloo kaže...
dombaaaa kaže...

jel pod adobe flash mislis na shockwave flash ja nekoristim mozilu pa neznam al vidim da kad onemogucim shockwave flash onda imam isti takav problem

 

omogućen mi je shocwave flash i opet ne radi, treba ovaj adobe flash player još imati {#}

Ne treba imati flash player u pluginsima.

Ja ga nemam, pa mi opet se otvaraju youtube videi..

...The South Will Rise Again... White -h- boys
15 godina
offline
Youtube problem

Youtube DOWN!?   Po prvi put vidim da su im se srušili serveri XD

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Youtube problem

ljudi imam problem sa youtubeom...

 

naime nakon cca 20min gledanja nekog sadrzaja u full screenu ...izadje mi van iz ful screen modea.. i to je bi bio bed da mo nije spojeno sa tv-om pa da se ne moram ustajati i onda stiskati full screen opet... koristim chrome ..zadnju verziju... ima li netko ideju sto bi mogo biti??

MuWu
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Youtube problem

Kako da nadjem opciju na yt search comment? treba mi hitno 

Repent the end is near!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Youtube problem

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice