Zamrzavanje PC-ja

poruka: 6
|
čitano: 1.289
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Zamrzavanje PC-ja

Ljudi molim pomoc...kada igram video igre nakon nekih dobrih 10minuta PC se zamrzne totalno i jedino rjesenje je da ga resetiram ili prisilno ugasim...ne znam u cemu je problem....

 

CPU:amd fx 6300 3.5 mhz

GPU:xfx amd radeon r7 265 2gb

PSU:antec 450 W

HDD:western blue 1tb

Mazicna:ECS a960m-m3

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Zamrzavanje PC-ja

Smrdi mi na rame , skini Memtest , stavi ga na cd i bootaj , odradi 4-5 pasova , ako bude erora onda idi jedan po jedan modul dok ne otkrijes koji ima errorima , u slucaju da prodje sve ok , skini HD tune i skeniraj full HDD ... ako sve bude ok , javi se ponovo pa cemo vidjet dalje sta i kako .

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Zamrzavanje PC-ja
Bothan kaže...

Ljudi molim pomoc...kada igram video igre nakon nekih dobrih 10minuta PC se zamrzne totalno i jedino rjesenje je da ga resetiram ili prisilno ugasim...ne znam u cemu je problem....

 

CPU:amd fx 6300 3.5 mhz

GPU:xfx amd radeon r7 265 2gb

PSU:antec 450 W

HDD:western blue 1tb

Mazicna:ECS a960m-m3

 mozda u temperaturama? skini specy,hw info ili neki drugi hw monitoring tool i pogledaj temp(mozes i ovdje stavidi da vidimo) neto prije tih kriticnih 10min!LP

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
9 godina
neaktivan
offline
Re: Zamrzavanje PC-ja
Stjepanj kaže...
Bothan kaže...

Ljudi molim pomoc...kada igram video igre nakon nekih dobrih 10minuta PC se zamrzne totalno i jedino rjesenje je da ga resetiram ili prisilno ugasim...ne znam u cemu je problem....

 

CPU:amd fx 6300 3.5 mhz

GPU:xfx amd radeon r7 265 2gb

PSU:antec 450 W

HDD:western blue 1tb

Mazicna:ECS a960m-m3

 mozda u temperaturama? skini specy,hw info ili neki drugi hw monitoring tool i pogledaj temp(mozes i ovdje stavidi da vidimo) neto prije tih kriticnih 10min!LP

 Da su temperature , imao bi veliki drop fps-a u igrama i gasenje radi pregrijavanja.. u svakom slucaju provjeri temperature

9 godina
neaktivan
offline
Zamrzavanje PC-ja

Prilicno sam siguran da nisu temperature jer mi svaka igra radi na tra grafici 60 fps

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Zamrzavanje PC-ja

Kazem ti , skini memtest i botaj s cd i odvrti 3-4 pasa

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice