Zasto ne mogu pokrenuti gta 4?

poruka: 8
|
čitano: 3.331
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Zasto ne mogu pokrenuti gta 4?

Konfiguracija: intel i3 4150 3.5Ghz, 4gb ddr3, hd 4400 (integrirana)

 

Znam da je integrirana grafa i sve, ali gledam po yt i ljudi sa slabijim konfiguracijama i istom 

grafom igraju na low-medium postavkama. nfs most wanted 2012 igram na medium postavkama

i rezoluciji 1280x768 i nema nikakvih problema... Udjem normalno u igricu i setam gradom, ali ne vidi se

nista skoro, samo ja..

 

eto ako neko nesto zna nek napise....

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Zasto ne mogu pokrenuti gta 4?

prije će ju normalno zavrtiti šporet nego taj tvoj drlog

 

taku igru igrat u 1024 i low ...radije je nemoj ni igrat

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Zasto ne mogu pokrenuti gta 4?
GSP kaže...

prije će ju normalno zavrtiti šporet nego taj tvoj drlog

 

taku igru igrat u 1024 i low ...radije je nemoj ni igrat

 Pa i nece ju igrat dok ne kupi grafu

Sami sebi smo najveci neprijatelji
9 godina
neaktivan
offline
Zasto ne mogu pokrenuti gta 4?

Ipak mislim da su kolege u krivu jer prije nego sta sam uzeo r9 270 koristio sam integriranu graficku G2130 i 4 gb rama sve postavke low i vrtila se igra na 25-30 FPS-a. Nije bilo bas ljepo za igrati, ali nije mi to ni bio cilj. On ima dosta bolju integriranu graficku i procesor pa mislim da bih to ipak morao pokrenuti. Ako nemas original igru treba ti zadnji update/patch ako ti treba link mogu ti poslati u PM (ako torrent nije izbrisan)

...My life, My game, My rules...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Zasto ne mogu pokrenuti gta 4?

Ja ću ti isto dat primjer.

 

Ja ti imam:

Integral AMD HD 3000
AMD Athlon II X2 255 (3.1 Ghz)
4 Gb DDR3 - 1333 mhz

 

I instalirao sam GTA 4 prije pola godine na njega, i morao sam imati na 800x600 i sve na low da bi mogao igrat kolko-tolko, no na kraju je toliko počelo trzat kad je došlo u zahtjevnije da sam odustao igrat, a fps mi se vrtio negdje od 8-15. U čemu je caka, ja imam 4 gb rama ali u realnosti ja sam imao 3,5 gb jer mi ovih 512 uzela integrirana (rezerva).

Sad neznam koji su zahtjevi kod tvoje hd 4000, no slično se i tebi dešava.

Battlefield 2 Bad company multiplayer jedva sam uključio i to mi štekalo do zla boga.

COD 4 MOdern warfare igram bez problema multiplayer sve na medium i na 1024x680 (tak nekak) na oko 20-30fps.

Mafia 2, neigrivo.

Need for speed franšize jednom probao nisam se dalje trudio.

 

Po meni ti bi još GTA 4 mogao igrat sve na low kad bi stavio. No zavisi koliko su tvoji resorsi zauzeti.

 

Tebi bi mogli pomoći ti patchavi.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.3.2015 16:52 (tonik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Zasto ne mogu pokrenuti gta 4?
tonik kaže...

Ja ću ti isto dat primjer.

 

Ja ti imam:

Integral AMD HD 3000
AMD Athlon II X2 255 (3.1 Ghz)
4 Gb DDR3 - 1333 mhz

 

I instalirao sam GTA 4 prije pola godine na njega, i morao sam imati na 800x600 i sve na low da bi mogao igrat kolko-tolko, no na kraju je toliko počelo trzat kad je došlo u zahtjevnije da sam odustao igrat, a fps mi se vrtio negdje od 8-15. U čemu je caka, ja imam 4 gb rama ali u realnosti ja sam imao 3,5 gb jer mi ovih 512 uzela integrirana (rezerva).

Sad neznam koji su zahtjevi kod tvoje hd 4000, no slično se i tebi dešava.

Battlefield 2 Bad company multiplayer jedva sam uključio i to mi štekalo do zla boga.

COD 4 MOdern warfare igram bez problema multiplayer sve na medium i na 1024x680 (tak nekak) na oko 20-30fps.

Mafia 2, neigrivo.

Need for speed franšize jednom probao nisam se dalje trudio.

 

Po meni ti bi još GTA 4 mogao igrat sve na low kad bi stavio. No zavisi koliko su tvoji resorsi zauzeti.

 

Tebi bi mogli pomoći ti patchavi.

Moraš shvatiti da je njegov i3 sa 4 threda puno puno jači od tvog Athlona sa 2 koji je več za penziju.

P.S Optimizacija je došla koliko se sječam u 1.0.6.0 patchu, a on koristi 1.0.3.0 u kojem ne pomaže niti najači procesor i grafička.

...My life, My game, My rules...
13 godina
offline
Zasto ne mogu pokrenuti gta 4?

Ja shvačam, samo sam dao primjer da na mojim specifikacijama ove igrice su jedva igrive ili uopče ne, pa do mogučnosti igranja. Dok kod njega, bi to trebalo ići puno bolje nego meni.

 

No ja sam onda ubacio GTA IV na drugi komp koji ima Phenom ii X4 945, sa 4 gb rama, i gtx 650. Igrica pići ko luda kad sve stavim na full high uzrezoluciju max dopuštenu od strane monitora 1440x960, a imam 1.0.3.0 verziju

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.3.2015 20:16 (tonik).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Zasto ne mogu pokrenuti gta 4?

Instaliran novi patch (mislim da je 1.7), igram na medium postavkama, 1024x768, nema nikakvog trzanja.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice