Zvuk na matičnoj ga-970a-ds3p

poruka: 8
|
čitano: 2.538
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
ga-970a-ds3p

POZZ ploča je nova i zamjenjena, jer se mislilo da je neispravna samo je pokazivala digital zvuk a spikera nije bilo da bi se to dogodilo opet i na zmjenjenoj, zadnji zvičnici na ploči su iskopčani kako ih upalit ponovo, a dok su bili samo wndovsi gore radilo je sve, dali sam šta stisnuo na tipkovnici ili ne pitaj boga jer sam se bio nagnuo na nju i onda se to desilo

valter
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Zvuk na matičnoj

Windows 7:upravljačka ploča-otklanjanje poteškoča-otkloni poteškoče s reprod zvuka...ako su driveri ostali....ako ih nema,ponovo skini za svoju mbo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Zvuk na matičnoj

ništa od toga jednostavno piše da zadnji zvučnici nisu zadani i u linksu smo probali samo onaj crni digital

valter
13 godina
neaktivan
offline
Re: ga-970a-ds3p
zvonećan kaže...

POZZ ploča je nova i zamjenjena, jer se mislilo da je neispravna samo je pokazivala digital zvuk a spikera nije bilo da bi se to dogodilo opet i na zmjenjenoj, zadnji zvičnici na ploči su iskopčani kako ih upalit ponovo, a dok su bili samo wndovsi gore radilo je sve, dali sam šta stisnuo na tipkovnici ili ne pitaj boga jer sam se bio nagnuo na nju i onda se to desilo

Mislim da te ovo muci, ako sam te dobro razumio, radi ti samo prednji ulazi a ne i zadnji na ploci.

 

http://prntscr.com/2enhou

Povijest je samo spisak, zlocina i nesreca, jedan mrtav čovijek je tragedija tisucu mrtvih je statistika.
12 godina
offline
Re: ga-970a-ds3p

da samo zadnji ulaz, vidio sam šta si stavio ali zadnji ulaz ne svijetli i piše nije zadano u windowsima a dok nisu došli drajveri radilo sve i tako na sve tri ploče

valter
13 godina
neaktivan
offline
Re: ga-970a-ds3p
zvonećan kaže...

da samo zadnji ulaz, vidio sam šta si stavio ali zadnji ulaz ne svijetli i piše nije zadano u windowsima a dok nisu došli drajveri radilo sve i tako na sve tri ploče

Pa jesi probo ko na slici što sam ti stavio, ukljucit zadnji panel.

Povijest je samo spisak, zlocina i nesreca, jedan mrtav čovijek je tragedija tisucu mrtvih je statistika.
12 godina
offline
Re: ga-970a-ds3p

ma jesam sve i oni su sve probali ali se ne pali,samo ti je Digital Output,ali opet kažem sve je radilo dok nisu došli drajveri, i napiše da nije zadano u windowsima, možeš mjenjat hdd,nove instalacije ali ne pomaže, čim se instaliraju na novo win odmah je prikazan digital a ne spiker, i cmos bios ali ne pomaže ima li to negdje u registrima ili win da se može promjenit neka vrijednost, da i baterija je bila vani, druga memorija sve šta je palo nam napametjedino registri ili win negdje da je probat a gdje?  

valter
13 godina
neaktivan
offline
Zvuk na matičnoj ga-970a-ds3p

To ti stvarno neznam, za registri, stvarno cudan problem imaš.

Povijest je samo spisak, zlocina i nesreca, jedan mrtav čovijek je tragedija tisucu mrtvih je statistika.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice